در اینستاگرام، SFS به «Shoutout For Shoutout» یا «Spam For Spam» اشاره دارد، این فعالیتی است که در آن دو اکانت پروفایل‌های یکدیگر را تبلیغ می‌کنند که قصد دارند تعداد فالوورهای مربوطه خود را افزایش دهند. پروفایل های موجود در انجمن‌های آنلاین به دلیل داشتن فالوورهای مشابه که علایق مشترک دارند، می‌توانند از SFS به صورت قدرتمندی استفاده کنند. اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی اغلب از آن برای افزایش تعداد فالوورهای خود استفاده می کنند. FFF “Follow For Follow” مخفف مشابه دیگری است. هدف هر دوی آنها این است که افراد بیشتری اکانت شما را دنبال کنند. اگر شما دوست دارید که تعداد فالوور های اینستاگرام خودتان را افزایش دهید میتونید از سرویس خرید فالوور باکیفیت اینستاگرام یا خرید فالوور خارجی اینستاگرام از برتر فالوور استفاده کنید.

SFS در اینستاگرام به چه معناست و دلایل استفاده از آن چیست

بیایید نگاهی به این موضوع بیندازیم که چرا مردم از SFS استفاده می کنند: دلایل اصلی استفاده مردم از SFS افزایش فالوورهای خود با جذب سایر حساب های اینستاگرام برای تبلیغ محتوای خود است. کاربران می توانند به مخاطبان بیشتری دسترسی داشته باشند و به طور بالقوه طرفداران جدیدی از محتوای شما به دست آورند. این یک راه عالی برای رشد مخاطبان است و در عین حال به دیگران کمک می کند همین کار را انجام دهند. بسیاری از حساب‌ها از SFS برای هدف قرار دادن کاربران مشابه خود استفاده می‌کنند و شانس آن‌ها را برای به حداکثر رساندن بازگشت فالوور از SFS افزایش می‌دهند. با انتخاب حساب‌هایی با مخاطبان مشابه خود، بیشترین شانس را برای به دست آوردن محبوبیت سریع‌تر به خود می‌دهید. اگر مخاطبین هدف مشابهی داشته باشند، SFS برای هر دو طرف سودمند است.

بخوانید: آموزش افزایش امنیت اینستاگرام

کاربرد SFS در اینستاگرام چیست

از هشتگ #SFS چگونه استفاده می شود؟

این هشتگ کاربران را قادر می‌سازد تا حساب‌های دیگری را پیدا کنند که به SFS محدود شده‌اند – dh تبلیغات متقابل. معمولا، شما یک عکس #SFS را تگ می‌کنید، دیگران آن را پیدا می‌کنند و سپس دکمه لایک را می‌زنند با این انتظار که شما همین کار را برای عکس آن‌ها انجام دهید. در اسنپ چت، گزینه‌ای برای لایک کردن عکس‌ها وجود ندارد، بنابراین افراد از SFS به عنوان راهی برای درخواست از مردم برای ارسال عکس در استوری خود استفاده می‌کنند تا فالوور جذب کنند. در مقابل، شخص درخواست کننده نیز همین کار را می کند.

چگونه SFS اینستاگرام برای افزایش فالوور کار می کند؟

SFS اینستاگرام دارای روشی خاص است، برای اینکه یک SFS انجام شود باید به کاربر دیگری که تقریباً هم اندازه شما فالوور دارد ارتباط برقرار کنید. این بدان معنی است که به عنوان یک کاربر با ۲k فالوور فقط می توانید با فالوور دیگری در همان اندازه ارتباط برقرار کنید. لازم است با کاربران اینستاگرام تماس بگیرید که محتوای مشابه شما را بدون رقابت ارسال می کنند. این به این دلیل است که استفاده از کاربران تصادفی فقط برای دنبال‌کردن می‌تواند باعث سردرگمی سایر کاربرانی شود که ممکن است واقعاً به محتوای شما علاقه مند باشند.

برای مثال، منطقی تر است که برای کمک به تبلیغ محصولات آرایشی و مراقبت از پوست و کسب و کار خود، به جای ارتباط با یک وبلاگ نویس سلامت و تندرستی در اینستاگرام، با یک وبلاگ نویس زیبایی ارتباط بگیرید. با این حال، این امکان برای شما وجود دارد که حتی با وجود تفاوت در اندازه و بدون نیاز به پاسخ دادن به SFS، هزینه SFS یک کاربر با فالوورهای زیاد را بپردازید.

روش پولی SFS

در روش پولی SFS دو نوع وجود دارد: SFS های کوتاه مدت و بلندمدت. SFS های کوتاه مدت پولی را می توان به صورت ساعتی شارژ کرد و تبلیغات معمولاً فقط چند ساعت هستند. بسته به کاربری که با آن تجارت دارید، حدس می‌رود که کاربرانی با ۱ تا ۳ میلیون فالوور می‌توانند از ۲ تا ۵ میلیون تومان دریافت کنند، البته، این مبلغ می‌تواند بیشتر یا کمتر باشد تا تبلیغات شما برای یک ساعت در استوری بماند. پرداخت همچنین می تواند به صورت یک محصول یا خدمات رایگان برای مشاغل باشد. SFS های پولی بلندمدت به عنوان یک کشش بیشتر دنبال کننده عمل می کنند. هزینه آنها متفاوت است و بر اساس توافق متقابل برای مدت زمان طولانی تری تمدید می شوند.

SFS اینستاگرام می تواند مشوق هایی برای فالوورها نیز داشته باشد. این سبک شاوت اوت چندین بار انجام شده است و معمولا به صورت هدیه است. هدایا معمولاً توسط کاربرانی حمایت می شودند که به دنبال کننده بیشتری نیاز دارند. به عنوان مثال، یک کاربر با فالوور زیاد یا یک سلبریتی با تعداد زیادی از طرفداران می‌تواند ویدیو یا پیش‌نمایش یک هنرمند موسیقی آینده را قرار دهد، هنرمند را تگ کند و از فالوورهای خود بخواهد که هنرمند را دنبال کنند و به یک یا چند نفر از آنها جایزه داده می‌شود.

افزایش فالوور با SFS

چگونه به SFS پاسخ دهیم؟

می‌توانید با پست گذاشتن درباره حسابی که درخواست کرده است، به یک SFS پاسخ دهید.

چگونه فالوور های بیشتری در اینستاگرام بگیریم؟

برای به دست آوردن فالوورهای ارگانیک باید چند مرحله ساده را دنبال کنید. در پایین همین متن راههای اصلی برای جذب فالوورهای بیشتر آمده است.

۲ یا ۳ بار در روز محتوای منظم و با کیفیت را ارسال کنید.

کمپین اینستاگرامی برگزار کنید.

در SFS با سایر کاربران شرکت کنید.

جمع بندی

ما در این مطلب معنای SFS را در اینستاگرام کاملا توضیح دادیم. امیدوارم که از این محتوا لذت کافی برده باشید و توانسته باشید آن را بکار بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]