یکی از نکات بسیار مهمی که بیوگرافی اینستاگرام شما را جذاب تر می کند گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام می باشد. شما می توانید با قرار دادن لینک در بیو کاربران خود را به سمت آدرس مورد نظرتان هدایت کنید. برخی از افراد در مورد قرار دادن لینک در بیو اینستاگرام اطلاعاتی ندارند و نمی دانند که باید چگونه لینک در بیو بگذارند. امروزه بسیاری از افرادی که مایل به افزایش تعداد فالوور های خود هستند باید به خوبی در مورد نحوه گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام اطلاعات زیادی داشته باشند. چرا که در این صورت کاربران بیشتری را جذب می کنند.

اینستاگرام برای تمامی کاربران خود این امکان را فراهم کرده است که آنها قادر باشند لینک وب سایت خود را در بخش بیو اینستاگرام قرار دهند تا از این طریق مخاطبان بیشتری را جذب کنند. یکی از مهمترین نکاتی که برای بسیاری از افراد اهمیت دارد این است که با آموزش قرار دادن لینک در بیو اینستاگرام آشنایی لازم را به دست بیاورند. برای گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام شما باید چندین مرحله را پشت سر بگذارید. هر یک از این مراحل را اگر به درستی کنید می توانید لینک مورد نظر خود را در بیو اینستاگرام قرار دهید تا کاربران بیشتری را جذب کنید.

گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام به صورت تکی

برای قرار دادن لینک در بیو اینستاگرام به صورت تکی هیچ مانعی وجود ندارد و شما به راحتی می توانید این کار را انجام دهید. برای اینکه لینک خود را در بیو اینستاگرام بگذارید مراحل مشخص شده ای را نیاز  است طی کنید که این مراحل عبارت هستند از :

 1. در ابتدا باید وارد اپلیکیشن اینستاگرام خود شوید، با لمس کردن آیکون پروفایل به قسمت نوار پایین صفحه باید بروید تا به صفحه پروفایل خود مراجعه کنید.
 2. در مرحله بعدی روی گزینه ادیت پروفایل کلیک نمایید. برای قرار دادن لینک در بیو اینستاگرام باید لینک مورد نظر خود را در کادر وب سایت گذاشته و سپس روی آیکون که علامت تیک سبز دارد کلیک نمایید.
 3. بهتر است که بعد از قرار دادن لینک در قسمت بیو اینستاگرام یک بار روی آن کلیک کنید تا مطمئن شوید به درستی لینک را در بیو اینستاگرام قرار داده اید.
 4. هم اکنون بسیاری از بازدیدکنندگان پیج شما با قرار دادن لینک در بیو می ‌توانند به آدرسی که در بیو گذاشته ‌اید مراجعه کنند.

گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام و قرار دادن لینک تلگرام

برای بسیاری از افراد این امر اهمیت دارد که لینک تلگرام خود را در بیو اینستاگرام بگذارند. از آنجایی که بیشتر افراد کسب و کار خود را در تلگرام و فضای مجازی مدیریت می ‌کنند لینک بیو تلگرام خود را می خواهند در اینستاگرام بگذارند تا مخاطبان آنها در اینستاگرام به تلگرام بپیوندند. اگر شما از جمله افرادی هستید که می خواهید لینک تلگرام خود را در اینستاگرام بگذارید تا فالوور های تان را از وجود لینک تلگرام تان آگاه سازید باید به خوبی نحوه از گذاشتن لینک تلگرام در بیو اینستاگرام را بدانید.

گذاشتن لینک تلگرام در قسمت بیو اینستاگرام یک روشی شبیه به قرار دادن دیگر لینک ها می باشد. برای این کار نیاز است که آیدی تلگرام خود را در قسمت وب سایت قرار دهید. به عنوان مثال اگر آیدی تلگرام شما نام خودتان می باشد باید در کادر وب سایت اینستاگرام همان نام خودتان قرار بگیرد. شما می توانید برای خرید لایک ارزان، خرید ویو استوری و خرید کامنت اینستاگرام به سایت برتر فالوور مراجعه کنید تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند. امروزه بسیاری از افراد از طریق اینستاگرام درآمدزایی می کنند و دیگر از تلگرام استفاده چندانی ندارند.

نحوه گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام

نحوه قراردادن لینک در بیو به صورت چندتایی

بسیاری از کاربران برای قرار دادن چندین لینک در بیو اینستاگرام با محدودیت مواجه می شوند. شما با استفاده کردن از اپلیکیشن رسمی اینستاگرام نمی توانید چندین لینک را در بیو قرار دهید. اما باید بدانید که ابزارهای زیادی وجود دارند که با استفاده از آنها می توانید محدودیت ها را دور بزنید و چندین لینک را در اینستاگرام قرار دهید. شما با خرید لایک ارزان، خرید ویو استوری و خرید کامنت اینستاگرام می توانید در کمترین بازه زمانی مخاطبان بیشتری را جذب کنید.

یکی از مهمترین ابزار هایی که شما می توانید با استفاده از آن چندین لینک را در بیو قرار دهید زیلینک می باشد. زیلینک یکی از وب سایت هایی است که ایرانی می باشد و به عنوان یکی از مهمترین وب‌ سایت ‌های گذاشتن چندین لینک در بیو اینستاگرام شناخته می شود.

روش استفاده از این ابزار بر اساس استانداردهای مشخص شده‌ ای است که این مراحل و استانداردها عبارت هستند از :

 1. در ابتدا باید وارد وب سایت زیلینک شوید و روی گزینه ثبت نام بزنید تا یک حساب کاربری برای خودتان ایجاد کنید.
 2. در قسمت صفحه ثبت نام نیاز است که آدرس ایمیل و شماره تلفن خودتان را وارد کنید. همچنین باید رمز عبور برای حساب کاربری تان تعیین نمایید.
 3. بعد از وارد کردن اطلاعات مشخص شده نیاز است که روی آیکون سبز رنگ کلیک نمایید. در قسمت داشبورد سایت می توانید روی گزینه ساخت اولین زیلینک بزنید.
 4. در صفحه ای که باز می شود شما باید برای خودتان یک پروفایل بسازید. برای ساخت پروفایل تصویر پروفایل و نام پروفایل مورد نیاز است. یک زیر عنوان هم برای نام خود باید تنظیم کنید.
 5. بعد از آن روی گزینه ذخیره می‌ زنید، در صفحه ای که باز می شود می توانید روی گزینه افزودن لینک جدید کلیک نمایید و نوع لینک مد نظر خودتان را انتخاب کنید.
 6. برای تولید لینک برای جهت گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام بعد از انتخاب کردن گزینه لینک باید متن و آدرس لینک را وارد نمایید. پس از وارد کردن اطلاعات درخواست شده روی گزینه ذخیره کلیک نمایید.
 7. سپس می توانید به داشبورد باز گردید و در کنار لینک شخصی تان روی گزینه کپی کلیک کنید. این لینک را به وسیله تنظیمات برنامه اینستاگرام باید در بخش بیو و کادر وب سایت قرار دهید.

روشی برای لینک گذاری در بیو اینستاگرام

راهکارهای افزایش کارایی گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام

بسیاری از افراد هستند که تنها یک لینک بی‌ معنی یا لینک بدون کارایی را در قسمت بیرونی اینستاگرام خود می گذارند. آنها بدون شک مخاطبان زیادی را نمی توانند جذب کنند شما برای گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام باید به برخی از نکات دقت داشته باشید تا بتوانید کارآیی لینک را افزایش دهید. شما با خرید لایک ارزان، خرید ویو استوری و خرید کامنت اینستاگرام می توانید کاربران بیشتری را برای اینستاگرام خود داشته باشید.

بخوانید: فعال کردن نوتیفیکیشن اینستاگرام

 برخی از نکاتی که به عنوان راهکار جهت افزایش کارایی لینک در بیو اینستاگرام شناخته می شود و شما زمان  گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام باید به آنها دقت داشته باشید عبارت است از :

 1. زمان قرار دادن لینک در قسمت بیو اینستاگرام از کلمات معنی دار و مشخص باید استفاده کنید. لینک هایی که از حروف متنوع رندوم استفاده می نمایند به هیچ عنوان کاربر را جذب نخواهند کرد. اما اگر در متن لینک خود از کلمات معنی دار استفاده کنید موجب می گردد که کاربران بیشتری را جذب نمایید.
 2. در متن لینک کلماتی را بیشتر به کار ببرید که محتوای لینک شما را به خوبی نشان دهد. اگر کاربر به خوبی بداند که با کلیک کردن روی لینک به کدام یک از صفحات و با چه محتوایی مواجه خواهد شد بدون شک با اطمینان خاطر بیشتری روی لینک می‌ زند.
 3. دقت داشته باشید که زمان گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام تا جایی که امکان دارد از لینک هایی که کوتاه تر هستند استفاده کنید.
 4. اگر تنظیم کردن متن لینک را خودتان انجام می دهید آن را به گونه ای بنویسید که چندان طولانی نباشد. اما اگر می خواهید آن را طوری بنویسید که طولانی باشد و در بیو اینستاگرام قرار دهید باید از ابزارهای کوتاه کننده لینک استفاده نمایید. ابزارهای بسیار زیادی برای کوتاه کردن لینک وجود دارد.
 5. برای افزایش کارایی لینک بیو اینستاگرام باید آن را در بخش‌ های دیگر تبلیغ نمایید. به عنوان مثال بهتر است که لینک بیو اینستاگرام خود را در استوری خود آن قرار دهید.
 6. دقت داشته باشید که برای این کار نیاز است بیشتر از ده کا فالوور داشته باشید. البته که برای دور زدن محدودیت های مربوط به اینستاگرام ترفند های زیادی وجود دارد. با استفاده از آن ترفندها می‌ توانید بدون داشتن ده کا فالوور در استوری خود لینک مورد نظر خود را قرار دهید.

جمع بندی

امروزه بسیاری از افراد از طریق برنامه اینستاگرام درآمد زایی می‌ نمایند و فعالیت روزانه شان در این برنامه زیاد است. به همین دلیل هر یک از افراد باید به خوبی با روش ها و راهکارهای استفاده از اینستاگرام آشنایی داشته باشند. یکی از مهمترین نکاتی که در مورد اینستاگرام باید بدانید این است که بیو اینستاگرام کارایی زیادی برای جذب فالوور دارد. شما می توانید لینک سایت یا لینک تلگرام خود را در قسمت بیو اینستاگرام بگذارید تا کاربران به صورت مستقیم وارد لینک مورد نظر شوند. در این متن به طور کامل نحوه گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام را توضیح دادیم تا به صورت اصولی بتوانید لینک مورد نظرتان را در قسمت بیو بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]