امروزه یکی از برنامه‌ های اجتماعی که کاربرد زیادی دارد اینستاگرام می باشد. بسیاری از افراد کسب و کار خود را از طریق اینستاگرام دنبال می‌ کنند. به همین دلیل باید به خوبی در مورد روش‌ های کار با این برنامه آشنایی لازم را به دست بیاورند. نحوه گذاشتن لینک در استوری یکی از مهمترین روش های افزایش مخاطب و پیشرفت کردن پیج می باشد. بسیاری از افراد به خوبی نمی دانند که باید چگونه لینک درون اینستاگرام و استوری خود بگذارند. شما اگر قصد خرید کامنت ایرانی اینستاگرام، خرید لایک ارزان، خرید ویو پست و … را دارید می توانید از کارشناسان برتر فالوور در مورد روش های گذاشتن لینک درون استوری اطلاعات لازم را دریافت کنید. در این صورت بازدهی مناسب تری را بعد از خرید فالوور و … دریافت می نمایید.

آنها باید در مورد این بخش اطلاعات بیشتری به دست بیاورند تا بتوانند مخاطبان خود  را دوچندان نمایند. آموزش مربوط به گذاشتن لینک در استوری بر اساس مراحل مشخص شده طی می شود.  اگر شما می‌ خواهید با این مراحل آشنا باشید باید مراحل را به ترتیب طی کنید. قابلیت افزودن لینک به استوری اینستاگرام برای بسیاری از افراد اهمیت دارد. ولی با این قابلیت و نحوه انجام آن شاید آشنا نباشند. در صورتی که شما با این قابلیت آشنایی بیشتری پیدا کنید بدون شک از آن نهایت بهره برداری را می توانید دریافت کنید. در ادامه توضیحات بیشتری را که مربوط به این قابلیت می باشد عنوان می‌ کنیم.

آموزش گذاشتن لینک در استوری

آموزش گذاشتن لینک در استوری

شاید برای برخی از کاربران اینستاگرام این پرسش به وجود بیاید که چرا نمی توانند درون استوری خود لینک بگذارند. در واقع شما باید بدانید آپشن قرار دادن لینک درون استوری برای هر یک از کاربران فعال نمی باشد. شرایط خاصی برای اضافه کردن لینک به درون استوری اینستاگرام وجود دارد. برای فعال شدن این آپشن باید پیج شما حرفه‌ ای باشد. همچنین شما باید بیشتر از ده کا فالوور داشته باشید و اینستاگرام هم به تیک آبی را دریافت کرده باشید. اینستاگرام شرایط مربوط برای فعال سازی قرار دادن لینک درون استوری را در سال ‌های گذشته الزامی نکرده بود.

اما بعد از مدتی برای فعال شدن این قابلیت کاربرانش را ملزم به رعایت کردن برخی از قوانین موجود نمود. هدف اینستاگرام از محدود سازی قابلیت قرار دادن لینک درون اینستاگرام برای پیج هایی که شرایط مناسبی ندارند دنبال می شود. برای آن دسته از پیج هایی که بیزینسی هستند تعداد فالوور بسیار مهم است. در واقع اگر تعداد فالوور پیج های بیزینسی زیاد باشد می توانند به راحتی لینک درون اینستاگرام خود بگذارند.

مراحلی که مربوط به گذاشتن لینک می باشد عبارت است از :

 1. در ابتدا باید برنامه اینستاگرام را باز کنید و صفحه را به سمت راست بکشید تا به بخش استوری بروید.
 2. یک عکس از گالری موبایل خود انتخاب نمایید و یا یک ویدیو را در استوری تان آپلود کنید.
 3. در مرحله بعدی در منوی بالایی باید روی آیکون 🖇 کلیک نمایید.
 4. لینک مورد نظر شما در صفحه ای باز می شود و باید آن را وارد کنید.
 5. برای راحتی انجام دادن این کار می توانید لینک را کپی کرده و در کادر روبروی خود پیست نمایید.
 6. پس از انجام دادن این مراحل می توانید گزینه انجام را بزنید.
 7. گزینه یور استوری را لمس کنید تا از این مسئله که لینک درون اینستا استوری اینستاگرام قرار گرفته است مطمئن شوید.

نحوه ی قرار دادن لینک در استوری

بخوانید: شادوبن در اینستاگرام چیست؟

اگر ۱۰ کا فالوور نداشته باشیم چگونه عملیات لینک گذاری را انجام دهیم ؟

گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام با فالوور بسیار کم شاید در مرحله اول به نظر بسیاری از افراد غیر ممکن بیاید اما باید بدانید که این چنین نمی باشد و شما می توانید برخی از محدودیت های اینستاگرام را از بین ببرید و درون استوری اینستاگرام خود لینک قرار دهید. برای قرار دادن لینک در استوری اینستاگرام خود اگر کمتر از ده کا فالوور دارید باید به ترتیب مراحل زیر را طی نمایید :

 1. وارد اپلیکیشن اینستاگرام خود شوید و با لمس کردن آیکون عکس پروفایل در قسمت نوار پایین صفحه به درون پروفایلتان مراجعه کنید.
 2. روی آیکون مثبت که در گوشه سمت راست قرار گرفته است کلیک نمایید.
 3. در قسمت نیم پنجره ای که باز می شود باید روی گزینه آی جی تی وی بزنید و ویدیو مورد نظر خود را انتخاب نمایید.
 4. در صفحه ای که باز می شود برای ویدیوی مورد نظر خود یک کاور انتخاب کنید.
 5.  مرحله بعدی در کادری که رو به رویتان است عبارت کلیک کنی را وارد نمایید و روی کادر مربوط به توضیحات، لینک مد نظرتان را وارد نمایید.
 6. برای برجسته کردن لینک شما می توانید از ایموجی اشاره استفاده کنید.
 7. بعد از نوشتن عنوان و همچنین قرار دادن لینک در قسمت توضیحات می توانید روی گزینه پست تو آی جی تی وی بزنید.

اهمیت تعداد فالوور در استوری اینستاگرام

اهمیت لینک در استوری

قرار دادن لینک در استوری شاید برای بسیاری از افراد اهمیت زیادی نداشته باشد. اما برخی از اکانت ها هستند که گذاشتن لینک در استوری برایشان اهمیت زیادی دارد. برای مثال پیج های فروشگاهی مایل هستند که از طریق وب سایت خود و قرار دادن آن در استوری مخاطبان بیشتری را جذب کنند. ادمین هایی که در بسیاری از شبکه‌ های اجتماعی عضو هستند می ‌توانند با قرار دادن لینک درون استوری اینستاگرام اعضای گروه خود را افزایش دهند. کاربردهای مربوط به قرار دادن لینک درون این استوری اینستاگرام متفاوت می باشد.

اما در حالت کلی باید بدانید که کاربران اینستاگرام به طور معمول برای تبلیغ کردن کسب و کار خود از این قابلیت استفاده می کنند. استوری به این دلیل که مورد توجه بسیاری از افراد قرار می‌ گیرد حائز اهمیت است. بر همین اساس تولید محتوا برای استوری اهمیت زیادی خواهد داشت. در راستای مربوط به اهمیت محتوای استوری، اضافه کردن لینک به درون استوری اینستاگرام کاربردی تر است. کاربردهای مهم قرار دادن و گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام عبارت است از :

۱٫ گذاشت لینک سایت در استوری

افرادی که می‌ خواهند از طریق اینستاگرام برای وب سایت خود مخاطب بیشتری جذب کنند می ‌توانند از این قابلیت استفاده نمایند. پیج های فروشگاهی که می ‌خواهند مخاطبانشان را روزبه‌روز افزایش دهند این قابلیت برایشان بهترین گزینه می باشد. همچنین اگر شما قصد تبلیغ یک محصول ویژه را دارید می توانید از این قابلیت اینستاگرام استفاده کنید.

۲٫ قرار دادن لینک شبکه اجتماعی در استوری

کاربرد دیگری که مربوط به قرار دادن لینک در استوری اینستاگرام می ‌باشد این است که صفحه دلخواهی از شبکه های مجازی را انتخاب می کنید. شما می توانید لینک پروفایل شخصی خود را در استوری اینستاگرام قرار دهید. مخاطبان بیشتری در این صورت عضو گروه شما می شوند. به عنوان مثال افرادی که تمایل دارند از طریق اینستاگرام برای آن دسته از ویدیوهای خود در شبکه‌ های دیگر مانند یوتیوب بازدیدکننده جذب کنند از اینستاگرام و قابلیت قرار دادن لینک درون استوری استفاده می‌ کنند.

۳٫ لینک دهی داخلی در استوری

لینک دهی داخل این یکی دیگر از کاربردهای قرار دادن لینک در استوری می باشد. همانطور که از نام لینک دهی مشخص است لینک مورد نظر را خود را می توانید در اپلیکیشن اینستاگرام وارد کنید. قرار دادن لینک داخلی در استوری می ‌تواند از طریق بخش های متنوع اینستاگرام انجام شود.

زمانی که شما پستی را درون اینستاگرام منتشر می کنید و سپس آن را در استوری خود می گذارید باید بدانید که لینک دهی داخلی انجام داده ‌اید. این مسئله برای بسیاری از پیج های دیگر صدق می کند. در واقع شما می توانید پست های کاربران دیگر خود را به شرطی که پیدا آنها عمومی باشد در درون استوری خود منتشر کنید. گذاشتن لینک درون استوری از نوع داخلی به لینک دادن پست ها محدود نمی گردد. قرار دادن لینک پروفایل و همچنین پست های آی جی تی وی درون استوری می‌تواند به عنوان لینک دهی داخلی شناخته شود.

باز کردن لینک استوری

بعد از گذاشتن لینک در استوری کاربران چگونه لینک را باز کنند ؟

فالوور های شما برای اینکه قادر باشند محتوای لینک درون استوری شما را پیدا کنند باید صفحه استوری را به قسمت بالا بکشند. بسیاری از کاربران اینستاگرام که مبتدی می ‌باشند و با این قابلیت استوری اینستاگرام آشنا نیستند امکان دارد که متوجه نشوند لینک درون استوری قرار گرفته است. برای اینکه فالوور های شما متوجه شوند لینک درون استوری قرار گرفته است باید از گزینه کال تو اکشن استفاده نمایید. با روش‌های متنوعی آنها را می‌ توانید از قرار دادن لینک درون استوری آگاه سازید.

استفاده کردن از گیف ها، استفاده از استیکر ها و ویدیوهای متنوع به فالوور ها کمک می کند که از لینک قرار داده شده درون استوری مطلع شوند. همان طور که شما می دانید استوری هایی که در اینستاگرام آپلود می گردند بعد از ۲۴ ساعت حذف می شوند. برای اینکه شما بتوانید استوری های خود را بیشتر از یک روز در صفحه نگه دارید باید آنها را درون استوری های برگزیده بگذارید. در واقع به اصطلاح به استوری های برگزیده هایلایت می گویند. بیشتر اکانت ها استوری های مهم خود را درون هایلایت می گذارند تا مخاطبان آنها را مشاهده کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]