یکی از سوالاتی که ممکن است برای شما پیش بیاد اینه که چگونه میتونم کسی را در اینستاگرام بلاک کنم یا چطور بفهمم کسی منو بلاک کرده یا نه؟ ممکن است رفتار بدی داشتید یا حرفی کاملاً غیرعادی زدید. به این فکر می کنید که آیا به یکی از فالوورهاتون در اینستاگرام آسیب رساندید یا خیر. حدس بزن چی شده! شما نمی تونید اون دوستتون را در اینستاگرام پیدا کنید. به نظر می رسد که اون غیب شده! پس از آن با یک سوال بزرگ روبرو می شی! آیا کسی من را در اینستاگرام بلاک کرده؟ اگر دوست داری بدونی که کسی شما را واقعا در اینستاگرام بلاک کرده است یا نه، ما را دنبال کنید! من به شما نشان خواهم داد که چگونه کسی را در اینستاگرام بلاک کنید!

آموزش بلاک کردن کسی در اینستاگرام

چگونه متوجه شویم که کسی ما را در اینستاگرام بلاک کرده؟

شما می تونید میلیون ها ساعت را صرف صحبت در مورد مزایای شبکه های اجتماعی کنید. آنها ما را به هم نزدیکتر کرده اند و این امکان را برای هرکسی با یک گوشی هوشمند ارزان قیمت فراهم کردند که بتواند به هر کجا و هر زمان که بخواهد متصل شود! گوشی هوشمند شما تبدیل به تمام دنیای شما شده! به خصوص در این روزهای سخت با این همه گیری کرونا، شما آن را با قلب و روح خود درک می کنید، درست است! با این حال، اینستاگرام دارای گزینه هایی است که ممکن است برای خصوصی نگه داشتن فعالیت های شما بسیار مهم به نظر برسد! آنها گاهی اوقات به شدت آزاردهنده هستند! گزینه‌ ی بلاک کردن به شما این امکان را می‌دهد تا زمانی که در اینستاگرام هستید از شر اینگونه افراد خلاص شید.

اگر دقیق می خواهید بدونید که چه کسی شما را بلاک کرده است، باید نام کاربری او را سرچ کنید. اگر آی دی او را مشاهده نکردید یعنی او شما را بلاک کرده است.

چگونه بفهمیم که در اینستاگرام بلاک شدیم

بلاک کردن به چه معناست؟

بالاخره چه اتفاقی می‌افتد زمانی که شما اکانت کسی را بلاک کنید؟ طبق rd.com، صفحات بلاک شده نمی توانند به پروفایل، پست ها یا استوری های شما دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، اگر حتی شما را در جایی منشن کنند، به شما اطلاع داده نمی شود. با این حال، تمام کامنت ها و لایک های آن صفحه بلاک شده در زیر پست های شما نشان داده می شود! اینها همه برای حفظ امنیت شما است، می دونم که خسته کنندست وقتی کسی بدون دلیل شما را بلاک می کنه و شما فقط تعجب می کنید که چرا! پس، آیا راهی وجود داره که از طریق اون مطمئن شید که شخصی شما را در اینستاگرام بلاک کرده است؟ بله وجود داره! در اینجا به شما راه هایی را می گویم که بفهمید بلاک شدید یا خیر!

راحت ترین روش:

– ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام خود را باز کرده و شروع به جستجو کنید! روی نماد «جستجو» ضربه بزنید و به صفحه «اکسپلور» بروید. چه چیزی را باید جستجو کنیم؟ می توانید نام یا نام کاربری آن شخص را امتحان کنید. اگر اکانت آن بالا نیامد، به این معنی است که احتمالا شما را بلاک کرده! چرا میگم احتمالا؟ زیرا آن شخص می تواند اکانت اینستاگرام خود را حذف کند و به همین دلیل است که شما نمی توانید آنها را پیدا کنید.

به هیستوری دایکت های خود بروید

: – این حساب خصوصی است: آیا تا به حال با آن شخص از طریق پیام دایرکت در اینستاگرام خود چت کرده اید؟ اگر چنین است، این خبر خوبی است! برو و صفحه پیام دایرکت رو چک کن. پروفایل او را با کیلیک کردن روی پروفایل اینستاگرام آن‌ باز کنید. بسته به فعالیت های او، ممکن است دو پیام متفاوت مشاهده کنید. ممکن است پیام «این حساب خصوصی است» را دریافت کنید. چه مفهومی داره؟ عملاً می گویند که او پروفایل خود را به یک خصوصی تغییر داده است و شما را به عنوان فالوور دریافت نکرده است. اگر این اتفاق افتاد، لازم نیست نگران چیزی باشید! بهتر است دوباره آنها را دنبال کنید و ببینید که در ادامه چه اتفاقی می افتد.

– هنوز هیچ پستی وجود ندارد/کاربر پیدا نشد:

اگر به جای «این حساب خصوصی است» پیام «هنوز هیچ پستی وجود ندارد/کاربر پیدا نشد» دریافت کردید و نتوانستید پرفایل او را باز کنید و ببینید، به این معنی است که بلاک شده‌اید.

ممکن است هنوز مشکوک باشید و بخواهید مطمئن شوید. اگر اینطور است، باید نام کاربری آن شخص را داشته باشید. این نام کاربری را به این لینک اضافه کنید: www.instagram.com/(نام کاربری). اگر پیام «صفحه وجود ندارد» را دریافت کردید، این به معنای دو چیز است. آنها ممکن است شما را بلاک کرده باشند یا پروفایل خود را پاک کرده باشند. در اینجا، فقط باید از یکی از دوستان مشترک خود بخواهید که در اینستاگرام خود را جستجو کند. اگر دوست شما می تواند به پروفایل او دسترسی داشته باشد و شما به آن دسترسی ندارید، متأسفانه ۱۰۰% مطمئن شوید که بلاک شده اید.

نتیجه

اجازه دهید این مقاله را با یک نکته متواضعانه برای شما تمام کنم، اگر توسط کسی بلاک شدید! ممکن است شروع به انتقاد از رفتار خود کنید و خودتان را سرزنش کنید! پیشنهاد می کنم این کار را نکنید! شما ممکن است لیاقت همه را نداشته باشید، و به این معنی نیست که اشتباه می کنید! به هر کاری که انجام می دهید ادامه دهید! چه کسی اهمیت می دهد که وقتی از زندگی خود راضی هستید و هر آنچه در اینستاگرام پست می کنید، دیگران در مورد شما چه فکری می کنند! همچنین اگر نیاز به تقویت صفحه اینستاگرام خود دارید، می توانید از سرویس های برتر فالوور مانند خرید فالوور باکیفیت ایرانی ، خرید لایک با کیفیت ایرانی و خرید ویو پست استفاده کنید. امیدوارم از خواندن این مقاله لذت برده باشید! خیلی زود با مطالب جدید به شما باز می گردیم! به امید دیدار تا مقاله بعدی.

بخوانید: چگونه از اینستاگرام کسب درآمد کنیم

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]