امروزه بسیاری از افراد در دنیا برنامه اینستاگرام را روی گوشی‌ های خود نصب می ‌کنند. برای بسیاری از افراد شاید این پرسش به وجود بیاید که مالک اینستاگرام کیست ؟ چه کسی این برنامه قدرتمند را مدیریت می ‌کند و ایده هایی برای طراحی اینستاگرام در نظر گرفته است ؟ شما باید به خوبی بدانید که هر یک از برنامه های اجتماعی طراحی شده توسط افرادی خلاق راه اندازی شده اند. برای خرید ویو IGTV ، خرید فالوور ارزان ایرانی، خرید لایک ارزان ایرانی و … از برتر فالوور باید به خوبی در مورد  ایده های طراحی اینستاگرام آشنایی داشته به دست آورید.

در سال ۲۰۱۰ که استفاده کردن از نرم ‌افزارهای شبکه ‌های اجتماعی اوج گرفته بود. بسیاری از افراد متوجه شدند که پتانسیل طراحی کردن شبکه های اجتماعی بالا است. کوین سیستروم و مایک کرایگر دو دوستی بودند که ایده طراحی اینستاگرام را عملی کردند. هر یک از آنها مهندس کامپیوتر بودند و توانستند برنامه‌ ریزی و ایده طراحی اینستاگرام را به وجود بیاورند. البته که شما باید بدانید اینستاگرام به عنوان اولین شبکه اجتماعی شناخته نمی ‌شد. به غیر از اینستاگرام نرم افزارهای اجتماعی دیگری مورد استفاده قرار می‌ گرفت.

مالک های اینستاگرام

طراحی اینستاگرام توسط مالک اینستاگرام

اینستاگرام در روز اولی که وارد بازار شد توانست توجه بیشتر از ۲۵ هزار نفر را به خود جلب کند که این رقم تا حدودی حیرت ‌انگیز به شمار می رفت. سیستروم و کریگر به هیچ عنوان توقع نداشتند که چنین جذابیتی را از برنامه طراحی شده خود دریافت کنند. به همین دلیل سرورهای اینستاگرام در روز اول به طور کلی دچار اختلال شد. اما اختلال به وجود آمده در این برنامه سریعاً حل شد و محبوبیت اینستاگرام روز به روز افزایش پیدا کرد.

اگر بخواهیم اولین مالک اینستاگرام را معرفی کنیم سیستروم و کریگر  را باید معرفی نماییم. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی هم رسانی می باشد که عکس و ویدیو ها را می توانید درون این برنامه به اشتراک بگذارید. امروزه شرکت فیس بوک، یعنی شخص زاکر برگ به عنوان مالک اینستاگرام شناخته می شود. این اپلیکیشن امکانات خاصی را برای کاربران خود فراهم کرده است و کاربران می توانند عکس ها و ویدیوهای خود را در بسیاری از شبکه‌ های اجتماعی مانند توییتر، فیسبوک و غیره منتشر نمایند.

همینطور کاربران قادر هستند که از فیلترهای دیجیتالی برای تصاویر خود استفاده کنند.  محدودیت انتشار کردن ویدیو در اینستاگرام حدود یک دقیقه می باشد. اما به تازگی قابلیت جدیدی درون اینستاگرام به وجود آمده که کاربران می ‌توانند ویدیوهای خود را در قالب آی جی تی وی برنامه ریزی کنند و مدت زمان آن را افزایش دهند. اینستاگرام یک نرم‌افزار مالکیتی به شمار می ‌رود و روی گوشی های اندروید و همچنین اپل در دسترس است.

اولین مالک اینستاگرام

مالک اینستاگرام و طراحی برنامه های بی نظیر

پیدایش اینستاگرام از اولین زمانی که افراد روی گوشی ‌های خود آن را نصب کردند برای انتشار عکس و ویدیو بود. امروزه زاکر برگ به عنوان صاحب اصلی و مالک اینستاگرام شناخته می شود و توانسته است الگوریتم های خاص و بی نظیری را در این برنامه اجتماعی فراهم کند. به همین دلیل افراد زیادی روز به‌ روز وارد این برنامه اجتماعی می‌ شوند. بیشترین فردی که در برنامه اینستاگرام به وسیله کاربران زیادی دنبال می ‌شود کریستیانو رونالدو است. کریستیانو رونالدو ورزشکار و فوتبالیست جهان می باشد که بیشترین دنبال کننده اینستاگرام را به خود اختصاص داده است.

طراحی اینستاگرام و پیدایش این برنامه زمانی که کوین سیستم و مایک کرایگر آن را وارد بازار کردند بر اساس اشتراک عکس و ویدیو بود. این پروژه در یکی از شهرهای آمریکا گسترش پیدا کرد و مایک کرایگر به عنوان اولین صاحب اینستاگرام بر این باور بود که اینستاگرام از جمله برنامه هایی است که ویژگی های بیشتری به جز اشتراک فیلم و عکس برای آن می توان در نظر داشت. به همین دلیل تمرکز اصلی برنامه که روی تصاویر و عکس ها بود را تا حدودی تغییر داد.

مارک زاکربرگ

بخوانید: آرشیو کردن پست اینستاگرام

مالک اینستاگرام و تغییرات اینستاگرام

از زمانی که زاکربرگ به عنوان مالک اصلی اینستاگرام شناخته می شود تغییرات زیادی در این برنامه به وجود آمده است. یکی از مهمترین تغییرات اینستاگرام تقویت رابطه کاربری آن می باشد. الگوریتم‌های اینستاگرام به روز و پیشرفته هستند. به همین دلیل بسیاری از افرادی که می‌ خواهند اقدامات غیر قانونی در این برنامه انجام دهند سریعاً توسط الگوریتم های اینستاگرام حذف می گردند. در گوشی های اپل و اندروید برنامه اینستاگرام به بهترین نحو ممکن اجرا می‌ شود.

قابلیت کاربردی اپلیکیشن اینستاگرام در بخش استوری یکی از ویژگی‌های خاص و بی نظیر آن به شمار می ‌رود. تغییرات بزرگ و مهمی در شبکه اجتماعی اینستاگرام به وجود آمده است. از زمانی که قابلیت استوری درون اینستاگرام طراحی شد استقبال بی ‌نظیری دریافت کرد .قابلیت جدید اینستاگرام به عنوان لایو یکی دیگر از ویژگی ‌های خاص و بی نظیر این برنامه می باشد. از آن جایی که مصرف اینترنت در اینستاگرام تا حدودی افزایش پیدا کرده است شما می توانید تنظیماتی را روی اپلیکیشن اینستاگرام خود قرار دهید تا مصرف اینترنت تان را کاهش دهید.

به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که هر یک از تغییرات به وجود آمده درون اینستاگرام موجب شده که کاربران از آن تغییرات استقبال کنند. هر یک از این تغییرات طبق برنامه ها و سیستم های پیشرفته طراحی شده است. به همین دلیل هیچ ایراد و اشکالی درون این تغییرات وجود ندارد و افراد نمی توانند الگوریتم‌ های اینستاگرام را دور بزنند.

خرید اینستاگرام توسط زاکربرگ!

اگر توجه داشته باشید زمان وارد شدن به پیج اینستاگرام می توانید از طریق آی دی فیسبوک خود وارد شوید. همچنین شما می توانید دوستان فیسبوک خود را در اینستاگرام دعوت کنید و آنها را دنبال نمایید. مالک اصلی اینستاگرام مارک زاکربرگ می باشد. نحوه مالکیت آن جریانات خاصی را به دنبال خودش دارد. بعد از ارائه دادن نسخه ۲٫۲ اینستاگرام برای سیستم عامل اندروید و دانلود حدود یک میلیون نفر در روز اول زاکربرگ اقدام به خرید این مجموعه از صاحبان آن یعنی مارک کریر و سیستروم نمود.

باید بدانید که بسیاری از افراد در آن بازه زمانی فکر می ‌کردند که زاکربرگ کار اشتباهی می کند. گرچه دانلود ملیونی زیاد به نظر می‌ رسید، اما باید بدانید که صفحه اینستاگرام برخلاف صفحه فیس بوک هیچ درآمدی کسب نکرده بود و سودی برای افراد نداشت. به همین دلیل خرید اینستاگرام به مبلغ یک میلیارد دلار از نظر بسیاری از افراد اشتباه بود. اما اکنون با گذشت چندین سال پس از خرید اینستاگرام و سرمایه‌ گذاری بی نظیر زاکربرگ روی این برنامه بسیاری از افراد از هوش زاکربرگ تعجب کردند. زاکر برگ به عنوان یکی از خلاقان برنامه های اجتماعی به شمار می ‌رود و توانسته است درآمد میلیون دلاری کسب کند.

سهام دار اینستاگرام

مالک اینستاگرام و اینستاگرام ایرانی

از آنجایی که بسیاری از شبکه ‌های اجتماعی مانند یوتیوب، توییتر، فیس بوک و غیره برای ایرانی ‌ها فیلتر شده است بسیاری از افراد اینستاگرام را به عنوان شبکه اجتماعی مورد استفاده قرار می دهند. نصب این برنامه توسط ایرانی‌ها به قدری زیاد شده است که اینستاگرام را به عنوان محبوب‌ ترین شبکه اجتماعی معرفی می‌ کنند.  اینستاگرام در کشور ایران بستر کاملاً گسترده‌ ای دارد و برای انجام فعالیت‌ های متنوع توانسته است بازخورد خوبی به دست بیاورد.

یکی از امکانات مهم برنامه اینستاگرام پشتیبانی کردن کامل آن از زبان فارسی می ‌باشد. به همین دلیل کاربران ایرانی که به زبان انگلیسی مسلط نمی باشند می توانند اینستاگرام فارسی را نصب کنند. تفاوت اینستاگرام معمولی مولی با فارسی در قرینه شدن صفحه می باشد. به طوری که نوشتار فارسی برخلاف انگلیسی از قسمت راست به چپ انجام می شود. آیکون هایی که درون برنامه اینستاگرام وجود دارد قسمت چپ قرار گرفته اند، ولی در اینستاگرام فارسی تمامی این آیکون ها در قسمت راست وجود دارد.

اپلیکیشن اینستاگرام به عنوان یک نرم‌ افزار مالکیتی شناخته می ‌شود که روی بسیاری از سیستم عامل ها نصب می گردد. افراد زیادی هستند که در اینستاگرام دنبال کننده های بسیاری دارند و توانسته اند از این طریق درآمد میلیون دلاری به دست بیاورند. تعداد کاربران اینستاگرام روز به روز افزایش پیدا می ‌کند و به دلیل قابلیت‌ های اینستاگرام افراد جذب این برنامه اجتماعی می‌ شوند.

امکانات اینستاگرام

امکاناتی که درون برنامه اینستاگرام وجود دارد روز به روز افزایش پیدا می کند. از آنجایی که تعداد نصب روزانه برنامه اینستاگرام زیاد است الگوریتم های بیشتری را برای امنیت اینستاگرام در نظر می ‌گیرند. زاکربرگ به عنوان مالک اصلی اینستاگرام بر اساس استانداردهای خاصی امکانات بی نظیری را توانسته است درون برنامه اینستاگرام طراحی کند. شما می توانید هر یک از امکانات برنامه اینستاگرام را بررسی کنید و طبق نیاز خود از این امکانات استفاده نمایید.

جمع بندی

هر یک از برنامه‌ های اجتماعی توسط افراد بزرگی طراحی شده ‌اند. برنامه اینستاگرام به عنوان یکی از برنامه ‌های اجتماعی محبوب شناخته می ‌شود که توسط کوین سیستروم و مایک کرایگر طراحی گشته است. امروزه زاکربرگ به عنوان یکی از مالکین اصلی اینستاگرام شناخته می شود. چندین سال پیش زاکربرگ برنامه اینستاگرام را از دو طراح اصلی اینستاگرام خریداری کرد و اکنون به عنوان مالک اصلی این برنامه معرفی می گردد. زاکربرگ برنامه فیسبوک، توییتر، واتس اپ و اینستاگرام را به بهترین نحو ممکن مدیریت می‌ کند و درآمد خوبی از این دو برنامه به دست آورده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]