یکی از بهترین برنامه های اجتماعی در کشور ایران که فیلتر نشده است اینستاگرام می باشد. بنابراین شما بهتر است که از قابلیت های جالب اینستاگرام اطلاعات بیشتری کسب کنید تا بتوانید از این برنامه اجتماعی نهایت کاربری را دریافت نمایید. قابلیت هایی که اینستاگرام دارد به شما کمک می کند تا سریع تر و آسان تر اقدامات خود را در اینستاگرام انجام دهید. اگر شما پیش از خرید ویو استوری، خرید ویو IGTV و خرید کامنت ایرانی اینستاگرام به خوبی قابلیت هایی که اینستاگرام دارد را بشناسید می توانید کسب و کار خود را به بهترین نحو ممکن مدیریت نمایید.

اینستاگرام از زمانی که راه اندازی شده است به عنوان یکی از بهترین و بزرگ ترین رسانه های اجتماعی که مربوط به تبادل عکس می باشد شناخته می شود. استفاده از این برنامه بسیار آسان می باشد و در هر بازه زمانی قابلیت جدیدی برای آن راه اندازی می شود. اگر به خوبی قابلیت های جالب اینستاگرام را بشناسید می توانید از آن قابلیت ها بر اساس نیاز خود نهایت بهره برداری را داشته باشید. چندین نکته و قابلیت بسیار جدید و جالب که در برنامه اینستاگرام وجود دارد را در ادامه بیان می کنیم تا شما با آگاهی بیشتری از این برنامه استفاده کنید.

قابلیت های جالب اینستاگرام

آشنایی با بهترین قابلیت های جالب اینستاگرام

برخی از بهترین قابلیت هایی که اینستاگرام دارد را شما باید بشناسید تا بتوانید از تمامی آنها استفاده کنید و کسب و کارتان را مدیریت نمایید. قابلیت های جالب اینستاگرام که شما بهتر است آنها را بشناسید عبارت است از :

۱٫ هنگام پست گذاشتن افراد مورد علاقه تان نوتیفیکیشن دریافت نمایید

اگر شما می خواهید هیچ پستی از افراد مورد علاقه خود را از دست ندهید بهتر است از این قابلیت استفاده کنید. دقت داشته باشید که نوتیفیکیشن برای هر فرد باید به صورت جداگانه انجام شود. برای فعال کردن نوتیفیکیشن باید به پروفایل کاربر مورد نظر خود مراجعه کنید و روی علامت سه نقطه بالای پروفایل کاربر بروید. روی گزینه نوتیفیکیشن کلیک نمایید و این گزینه را برای پست ها و استوری ها فعال کنید. دقت داشته باشید که اگر شما گوشی تان آیفون می باشد باید از طریق بخش تنظیمات وارد نوتیفیکیشن شوید و برای فعال کردن نوتیفیکیشن اینستاگرام خود اقدام نمایید.

۲٫ اضافه کردن فونت های متنوع به بیوگرافی

یکی دیگر از قابلیت هایی که اینستاگرام دارد این است که اکانت خود را خاص و منحصر به فرد نمایید. اگر شما می خواهید اکانت تان را از دیگر کاربران جدا کنید باید بدانید که این قابلیت برایتان بی نظیر می باشد. زیر عکس پروفایل خود می توانید عکس ایموجی بگذارید، ولی باید بدانید که کیبورد در این بخش برایتان محدودیت هایی می گذارد.

با استفاده کردن از چندین وب سایت به صورت جداگانه شما می توانید فونت های ویژه در اینستاگرام را دریافت نمایید. وب سایت های بسیار زیادی برای استفاده کردن از این قابلیت اینستاگرام وجود دارد. شما با وارد شدن به این وب سایت ها می توانید متن بایوی خود را در باکس سمت چپ تایید نمایید و در بخش راست فونت متفاوتی را دریافت کنید.

۳٫ اضافه کردن کاراکترهای مخصوص به بخش بیوگرافی

شما نه تنها می توانید بیوگرافی خود را با فونت های ویژه شخصی سازی نمایید، بلکه قادر خواهید بود کاراکترهای غیر معمولی که برندتان و شما را متمایز می کند در بیوگرافی بگذارید. با استفاده کردن از گوشی موبایل خود قادر خواهید بود که تمامی حروف و ایموجی های متنوع را روی پروفایل خود بگذارید. دقت داشته باشید که شما با پروفایل تان شناخته می شوید. بنابراین بهترین حروف و ایموجی را روی پروفایل خود بگذارید تا جذابیت پروفایل خود را افزایش دهید. بسیاری از افراد از طریق کامپیوتر، کاراکترهای مخصوص به کار می گیرند تا پروفایل خود را جذاب تر نمایند.

۴٫ بدون داشتن اکانت، کاربران زیادی را در اینستاگرام جستجو کنید

یکی از بهترین قابلیت های جالب اینستاگرام این است که شما بتوانید بدون داشتن اکانت، کاربرانی که در اینستاگرام فعالیت می کنند را دنبال نمایید. اگر شما تردید دارید که در اینستاگرام عضو شوید بهتر است که از این قابلیت استفاده نمایید. شما با وارد شدن به محیط اینستاگرام بدون اکانت می توانید این محیط را به خوبی ارزیابی کنید تا از این برنامه اجتماعی آگاهی بیشتری به دست بیاورید. برای اینکه بدون داشتن اکانت به اینستاگرام بروید باید روش ها و مراحل مشخصی را طی نمایید. هر یک از روش ها و مراحل را در صورتی که به درستی انجام دهید، می توانید بدون داشتن اکانت، جستجوی کافی در اینستاگرام داشته باشید.

۵٫ مشاهده هر یک از پست هایی که لایک کرده اید

بسیاری از افراد علاقه دارند بداننند که چه پست هایی را لایک کرده اند. شما برای مشاهده تعداد لایک های خود می توانید به بخش تنظیمات اینستاگرام خود بروید و سپس روی گزینه اکانت کلیک کنید. بعد از انتخاب این گزینه می توانید گزینه پست هایی که شما لاک کرده اید را مشاهده نمایید. اگر می خواهید لایک خود را روی پست مورد نظر بردارید، می توانید به آن پست مراجعه کنید و لایک تان را بردارید. بسیاری از افراد با استفاده از این قابلیت روزانه، تعداد لایک های خود را بررسی می کنند.

مدیریت اکانت اینستاگرام

بخوانید: نکات بازاریابی در اینستاگرام

۶٫ مدیریت کردن چندین اکانت روی دستگاه

بسیاری از افراد هستند که چندین اکانت اینستاگرام دارند. آنها دغدغه اصلی شان مدیریت کردن هر یک از اکانت ها می باشد. شما باید بدانید که یکی از بهترین قابلیت های جالب اینستاگرام ، مدیریت کردن چندین اکانت می باشد. ابتدا باید به بخش تنظیمات اینستاگرام خود بروید. سپس روی گزینه اضافه کردن اکانت که در بخش تنظیمات قرار است بزنید. نام کاربری و پسورد دیگر اکانت خود را در این قسمت وارد کنید تا به راحتی اکانت دیگرتان را هم درون گوشی مدیریت نمایید. برای تعویض کردن هر یک از پروفایل ها می توانید از مسیر مشخص شده ای که بیان کردیم بروید تا اکانت ها را تعویض کنید.

۷٫ زمان بندی هر یک از پست ها پیش از منتشر شدن

با در نظر گرفتن این مسئله که اینستاگرام یک اپلیکیشن است، امکان دارد که شما بخواهید زمان منتظر کردن عکس و فیلم زمان آن را به صورت دقیق وارد کنید. این قابلیت را در ابزارهای زمان بندی می توانید دریافت نمایید. در واقع شما باید به خوبی بدانید که این مورد یکی از بهترین قابلیت های جالب اینستاگرام است. ابزار زمان بندی خود را به درستی اجرا کنید و وارد بخش پروفایل خود گردید. یکپارچه سازی هر یک از بخش ها را باید به خوبی بررسی نمایید و سپس بخش ها را از نظر زمانی با یکدیگر منطبق سازید.

قابلیت جالب و حرفه ای اینستاگرام

۸٫ بهینه سازی کردن پروفایل برای دیده شدن در اکسپلور

بدون شک، دوستان، خانواده و همکارانتان در اینستاگرام اولین افرادی هستند که شما را دنبال می کنند. اگر می خواهید تعداد دنبال کنندگان خود را بیشتر کنید باید پروفایل تان را در اکسپلور اینستاگرام بگذارید. برای انجام دادن این کار باید به صفحه اکسپلور که شبیه ذره بین است مراجعه نمایید.

بعد از وارد شدن به این بخش اینستاگرام بر اساس کیبورد و موضوع می توانید تمام جامعه اینستاگرام را به خوبی مشاهده کنید. هر یک از موضوعات مانند استایل، فیتنس و ….. در این صفحه مشاهده می گردد. دقت داشته باشید که هشتگ گذاری هم در این بخش به شما کمک بسیار زیادی می کند. هر یک از فعالیت های خود را باید در این صفحه انتخاب نمایید تا کاربران بیشتری را جذب نمایید.

۹٫ ایجاد کردن مجموعه ای از پست هایی که ذخیره شده اند

بسیاری از افراد علاقه دارند که پست های مورد علاقه شان را در اینستاگرام بعد از مدتی دوباره مشاهده کنند. آنها ممکن است که یک پست را گم کنند و نتوانند آن را یکبار دیگر مشاهده نمایند. در این مورد یکی از قابلیت های جالب اینستاگرام این است که شما می توانید پست های مورد علاقه خود را ذخیره کنید. مجموعه ای از پست های ذخیره شده را در بخش تنظیمات و بایگانی می توانید مشاهده نمایید. آپشنی که برای ذخیره کردن پست ها وجود دارد بوک مارک می باشد.

۱۰٫ استفاده کردن از تایپ مود برای بهبود بخشی به استوری

شما برای اینکه قابلیت استوری خود را افزایش دهید می توانید از این گزینه استفاده نمایید. این قابلیت شبیه به اسنپ چت می باشد که شما با وارد شدن به این محیط قدرت کپشن نویسی تان افزایش می یابد. اگر می خواهید توضیحات زیادی دهید قادر خواهید بود که از این طریق اقدام نمایید. زمانی که می خواهید از این قابلیت استفاده کنید ابتدا دوربین گوشی شما روشن می شود. دقت داشته باشید که برای استفاده از این قابلیت محدود در کلمه دارید، بنابراین بیش از اندازه نباید کلمات را در قالب استوری بگذارید. هر یک از فونت ها را بررسی کنید و یا یکی از فونت ها که مناسب تر می باشد یادداشت نمایید.

جمع بندی

امروزه بسیاری از افراد از اینستاگرام استفاده می کنند، این برنامه اجتماعی به عنوان محبوب ترین برنامه شناخته می شود. اگر شما به خوبی قابلیت های جالب اینستاگرام را بشناسید می توانید از این قابلیت ها نهایت استفاده را داشته باشید تا مدیریت بهتری روی اینستاگرام تان اجرا نمایید. دقت داشته باشید که هر یک از قابلیت ها را باید بر اساس مراحل و روش های مشخص شده طی کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]