هر یک از شبکه های اجتماعی دارای الگوریتم های خاصی هستند که امنیت و راحتی کاربران را فراهم می کنند. شادوبن در اینستاگرام یکی از مهمترین محدودیت هایی می باشد که بسیاری از صفحات اینستاگرام با آن مواجه می گردند. این محدودیت موجب می شود صفحه شما کمتر دیده شود و بازدید کردن از صفحه اینستاگرام تان به نسبت گذشته کاهش پیدا کند. اگر شما مدیر پیج اینستاگرام هستید باید بدانید که بازدید چند ساعت هزارتایی روی صفحه شما در کمتر از یک هفته اگر به طور قابل توجهی کاهش پیدا کند یعنی یک مشکل وجود دارد. هر یک از افرادی که اقدام به خرید ویو IGTV، خرید فالوور با کیفیت، خرید فالوور ارزان ایرانی و … کرده باشند باید به خوبی در مورد محدودیت های اینستاگرام اطلاعات داشته باشند تا با آنها مقابله کنند.

تنها روش برای جلوگیری از شادوبن رعایت کردن برخی از نکات می باشد. اگر شما به عنوان یکی از فعالین اینستاگرام هستید باید به خوبی با تمامی محدودیت ‌ها و نکاتی که مربوط به شادوبن در اینستاگرام می باشد آشنایی داشته باشید. توجه نمایید که هر یک از محدودیت ‌های مربوط به شادوبن باید به خوبی شناخته شوند تا بتوانید فعالیت هایتان را در کمترین این بازه زمانی و بدون هیچ مشکلی در اینستاگرام انجام دهید. اگر شما می خواهید با شادوبن اینستاگرام آشنایی بیشتری داشته باشید و بدانید که چگونه شادوبن موجب کاهش بازدید صفحه می‌گردد در ادامه با برتر فالوور همراه گردید تا اطلاعات بیشتری را دریافت کنید.

چرا شادوبن در اینستاگرام موجب کاهش بازدید می شود ؟

هر یک از صفحاتی که با محدودیت شادوبن مواجه می گردند تا مدت زمان زیادی در بخش هشتگ ها و اکسپلورر ها دیده نمی شوند. کاربرانی که از طریق هشتگ ها می خواهند پست های مورد نظرشان را دنبال کنند دیگر نمی توانند پست های پیج محدود شده با شادوبن را در بخش‌ های هشتگ مشاهده نمایند. در صورتی که شما برخی از اقدامات غلط را انجام دهید باید بدانید که با شادوبن در اینستاگرام مواجه می گردید.

به طور معمول روش های اسپمی وجود دارد که به وسیله کاربران انجام خواهد د. این روش ها را اگر بشناسید و دقت داشته باشید که در صفحه خود آنها را به کار نبرید دچار شادوبن در اینستاگرام نمی شوید. برخی از مهمترین اقداماتی که شما برای جلوگیری از شادوبن باید در نظر داشته باشید عبارت است از :

فالو و آنفالو کردن اصلی ترین اقدام شادوبن در اینستاگرام

بسیاری از افرادی که کسب و کار خود را در اینستاگرام مدیریت می ‌کنند بعد از معرفی کردن کسب و کارشان طرفداران خود را فالو نموده و پس از فالو قدام به آنفالو کردن کاربران می نمایند. باید بدانید که الگوریتم های اینستاگرام محدودیت قابل توجهی را برای فالو کردن افراد ایجاد کرده‌ است. شما نمی توانید بیشتر از ۷۵۰۰ نفر را در اینستاگرام دنبال نمایید.

دلیل اصلی این محدودیت توسط اینستاگرام در این است که شما با تعداد زیادی از کاربران تعامل داشته باشید و بتوانید با آنها ارتباط برقرار کنید. اگر شما ۱۰۰۰ فالوور داشته باشید و هر یک از آنها فعال باشند به راحتی قادر نیستید که با آنها ارتباط برقرار نمایید. به عنوان مثال اگر هر یک از آنها در هر یک هفته پست منتشر کنند شما نیاز است که هزار پست در هفته لایک کنید یا کامنت بگذارید. به همین دلیل اینستاگرام محدودیتی ایجاد نموده که شما بتوانید با بسیاری از فالووینگ های خود تعامل برقرار نمایید.

البته که باید بدانید این محدودیت به نفع کاربران است و منجر به شادوبن نمی شود. بعد از رسیدن فالووینگ ها به تعداد ۷۵۰۰ شما اخطاری دریافت می کنید که برای دنبال کردن افراد تجدید نیاز است تعدادی از فالووینگ های خود را آنفالو نمایید. محدودیت دیگری که برنامه اینستاگرام برای صفحات اعمال کرده است، دنبال کردن افراد در زمان مشخص می باشد. برخی از افراد برای افزایش فالوورهای خود ترجیح می ‌دهند که از ربات های اینستاگرامی استفاده کنند. شما باید بدانید که اگر از ربات های اینستاگرام استفاده کنید تعداد فالو کردن شما روز به روز کاهش پیدا می‌ کند. ولی اگر به صورت اصولی فالوور های خود را بالاتر ببرید دچار شادوبن در اینستاگرام نمی شوید.

شادوبن در اینستاگرام چگونه کار می کند

بخوانید: گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام

تعداد لایک در هر یک ساعت

یکی از مهمترین روش هایی که شما می توانید با صفحات دیگر در اینستاگرام ارتباط برقرار کنید لایک کردن پست های آنها می باشد. اگر شما از کاربران قدیمی برنامه اینستاگرام باشید به خوبی می دانید که در گذشته قابلیت های برنامه اینستاگرام کم بود به همین دلیل بسیاری از کاربران تنها با لایک و کامنت گذاشتن با یکدیگر ارتباط برقرار می کردند. استوری در اینستاگرام در گذشته وجود نداشت و به همین دلیل ارتباط با کاربران محدود به لایک و کامنت بود. یکی از قابلیت های جذاب اینستاگرام قابلیت لایک خودکار پست کاربران می باشد. ربات ها با توجه به محدودیت هایی که دارند پست های کاربران را به صورت خودکار لایک می کنند.

اگر شما از ربات اینستاگرام استفاده می نمایید باید تعداد لایک ها را محدود کنید تا دچار شادوبن در اینستاگرام نشوید. ۳۵۰ لایک در هر یک ساعت بهترین حالت می باشد/ اگر این تعداد بیشتر شود احتمالاً الگوریتم های اینستاگرام ربات شما را تشخیص دهند. به طور کلی محدودیت مربوط به لایک کردن در هر یک ساعت کاملا منطقی می باشد. هیچ یک از کاربران نمی‌ توانند با سرعت زیاد پست های متنوعی را لایک کنند. اینستاگرام این محدودیت را تنها برای آن دسته از صفحاتی که از روش‌ های غیر قانونی استفاده می‌ کنند اعمال می نماید. به همین دلیل شما اگر می خواهید پیج تان دچار شادوبن نشود از لایک های زیادی پرهیز کنید.

 

اثر لایک در شادوبن

به بیشتر از ۱۷ نفر دایرکت نفرستید

در برخی از مواقع صفحات اینستاگرام یک پست و پیام را به صورت گروهی ارسال می‌ کنند که این اقدام از طریق دایرکت انجام می گردد. اگر شما نیاز به ارسال پیامک به صورت گروهی دارید دقت داشته باشید که پیام خود را به بیشتر از ۱۵ نفر نباید ارسال کنید. اینستاگرام بر این باور است که اگر قصد ارسال کردن پیام به بیشتر از ۱۵ نفر را داشته باشید بدون شک هدفتان تبلیغات و اسپم است که این مسئله خلاف قوانین برنامه اینستاگرام می باشد.

تعداد کاراکتر پیام گروهی اهمیت زیادی دارد و اگر بیشتر از ۵۰۰ کاراکتر در پیام خود یادداشت کنید هر یک از آنها در دایرکت اینستاگرام مشاهده نمی گردد. در صورتی که پیام شما طولانی است آن را به ۵۰۰ کاراکتر باید تقسیم بندی نمایید و در چندین پیام آن را برای کاربران خود ارسال کنید. این مسئله بسیار مهم است و اگر شما می خواهید پیج تان دچار شادوبن در اینستاگرام نشود به این نکته باید دقت داشته باشید.

 

اثر هشتگ در شادوبن

 محدودیت هشتگ ها که ۳۰ عدد است را باید در نظر بگیرید

هشتگ ها به رشد صفحه اینستاگرام شما کمک زیادی می‌ کنند. مهمترین مزیت هایی که هشتگ ها دارند این است که در اینستاگرام بیشتر دیده می‌ شوند و پست های شما را به خوبی نمایش می ‌دهند. به همین دلیل تعداد کاربران پیج تان افزایش پیدا می ‌کند. شما برای اینکه دچار شادوبن در اینستاگرام نشوید بهتر است که تعداد ۳۰ هشتگ را در پست خود قرار دهید. امکان دارد که تجربه قرار دادن بیشتر از ۳۰ هشتگ را در پست خود داشته باشید اما باید بدانید که اگر این اقدام را انجام دهید به مرور زمان الگوریتم ‌های اینستاگرام شما را حذف می کنند.

بسیاری از کاربران سی هشتگ در کپشن خود قرار می ‌دهند و سی هشتگ دیگر را در اولین کامنت روی همان پشت قرار می دهند. آنها بر این باور هستند که ۶۰ هشتگ نمایش داده اند و الگوریتم‌ های اینستاگرام مچشان  را نمی ‌گیرد. در صورتی که باید بدانید هشتگ های بیش از اندازه روی انواع پست های اینستاگرام، الگوریتم های اینستاگرام را حساس می‌ کند. شما زمان استفاده کردن از هشتگ ها چندین نکته مهم را باید در نظر داشته باشید  تا هرگز پیج شما دچار شادوبن نگردد.

تگ کردن بیشتر از ۲۰ نفر زیر پست ممنوع

یکی دیگر از محدودیت ‌هایی که اینستاگرام برای صفحات متنوع اعمال کرده، محدود کردن تگ های کاربران زیر هر پست می باشد. شما به خوبی می دانید که زمان آپلود پست می توانید تعدادی از کاربران مورد نظر خود را ترک کنید. به عنوان مثال اگر با دوست خود عکس گرفته اید و می خواهید آن عکس را منتشر کنید می توانید صفحه دوست خود را هم تگ نمایید تا فالوورهای شما با کلیک کردن روی نام دوستتان وارد صفحه او شوند. اینستاگرام محدودیت ۲۰ نفره را برای تگ کردن مشخص کرده است و شما نمی توانید بیشتر از این دوستان خود را تگ کنید.

جمع بندی مطلب shadowban

جمع بندی

بسیاری از کاربران سعی دارند که با تگ کردن دوستان خود در قسمت کپشن محدودیت اینستاگرام  را از بین ببرند . اما دقت داشته باشید که با این کار را شادوبن در اینستاگرام تا حد زیادی افزایش پیدا خواهد کرد. تگ کردن. تعداد زیادی از کاربران و دوستان شما تاثیر پست تان را کمتر می ‌کند و جذابیت آن را از بین می ‌برد. در بخش استوری اینستاگرام نیز شما تنها می توانید ۱۰ نفر از دوستان خود را تگ کنید. این محدودیت موجب می گردد که شما بتوانید کیفیت استوری های خود را تا حد زیادی افزایش دهید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]