آیا شما از کاربران اینستاگرام هستید؟ آیا تا این حد برای خرید فالوور خارجی اینستاگرام و معروف شدن تلاش کرده اید؟ اکنون، شما تعجب می کنید که چگونه میتونید در اینستاگرام تیک آبی دریافت کنید، اینطور نیست؟ امروزه برای جلب توجه نیازی نیست که یک بازیگر معروف یا فوتبالیست باشید. در عوض، می‌توانید خود را در شبکه های اجتماعی نشان دهید و به مردم اجازه دهید شما و حرفه‌تان را بشناسند. اگر به اندازه کافی تلاش کنید، می توانید به یک چهره عمومی تبدیل شوید.

در مرحله بعد، می توانید کسب و کار خود را راه اندازی کنید و درآمد کسب کنید.دریافت تیک آبی اینستاگرام یک مرحله بسیار مهم در اینجا است. در واقع، تأیید شدن از طرف اینستاگرام  تبلیغات شما را نیز تأیید می کند. بنابراین، مردم بیشتر به شما اعتماد می کنند. اگر به اندازه کافی باهوش باشید، اعتماد ممکن است منجر به فروش بیشترتان شود. امروز در این مقاله می خواهیم به این سوال پاسخ دهیم که چگونه در اینستاگرام تیک آبی دریافت کنیم.

با این حال، ابتدا باید این موضوع را حل کنیم که چرا تأییدیه اینستاگرام(تیک آبی) برای شما و کسب و کارتان بسیار مهم است. سپس، ما شما را از طریق فرآیند ساده تأیید تأیید در اینستاگرام راهنمایی می کنیم. بگذارید اول این را از شما بپرسم آیا می دانید تأییدیه اینستاگرام به چه معناست؟ بیایید شروع کنیم. نکته مهم این است که باید بدانید که برای دریافت تیک آبی نیازی به پرداخت هزینه به اینستاگرام نیست. بنابراین، به افرادی که برای دریافت نشان تأییدیه درخواست پول می کنند، اعتماد نکنید.

چگونه تیک آبی اینستاگرام را بگیریم

دریافت تیک آبی اینستاگرام به چه معناست؟

بذارید ببینیم خود اینستاگرام چگونه نشان های تایید شده را تعریف می کند. تأییدیه با یک تیک آبی با یک علامت کوچک در کنار نام اکانت اینستاگرام شما نشان داده می شود. وقتی تأیید می‌شوید، به سادگی به این معنی است که شما یک چهره عمومی یا برند قابل‌توجهی هستید. بدیهی است که همه نمی توانند این نشان را داشته باشند. در غیر این صورت، چندان خاص نخواهد بود. حساب شما باید شرایط واجد شرایط را برآورده کند.

اینستاگرام بر اساس معیارهایی تصمیم می گیرد درخواست شما را بپذیرد یا رد کند. حساب کاربری شما باید توسط اینستاگرام به عنوان معتبر، منحصر به فرد، کامل و مهمتر از همه قابل توجه شناخته شود. به عنوان مثال، در مورد اصالت و منحصر به فرد بودن، حساب باید متعلق به یک شخص یا برندهای معروف باشد. اینستاگرام چگونه متوجه می شود که شما قابل توجه هستید؟ آنها منابع خبری را بررسی می کنند تا از ماهیت شما مطمئن شوند.

چه اتفاقی می افتد زمانی که برای تاییدیه اینستاگرام درخواست می دهید؟

اکنون، می دانید چه کسی چطور باید در اینستاگرام تأیید شود، اینطور نیست؟ خب پس قدم بعدی چیست؟ وقتی درخواست می کنید معمولا چه اتفاقی می افتد؟ معمولاً ظرف چند روز یک اعلان دریافت خواهید کرد. اینستاگرام به شما اطلاع می دهد که آیا آن را می پذیرند یا نه. اگر اینستاگرام تأیید شما را نپذیرفت، پس از ۳۰ روز می توانید دوباره درخواست دهید.

در این موارد احتیاط کنید.

مراقب باشید، اگر قانون را زیر پا بگذارید، اینستاگرام می تواند حساب شما را حذف کند. تبلیغ نشان تایید شده، تبلیغ چیزی غیر مرتبط با شما یا کسب و کار شما ممنوع است. همچنین، تلاش برای دریافت تیک آبی اینستاگرام از طریق شخص ثالث خلاف قانون است.

نشان تیک آبی اینستاگرام

دلایل دریافت تیک آبی

دریافت نشان تاییدیه به دلایل مختلفی ارزش زیادی دارد. بیایید در مورد مهمترین آنها صحبت کنیم. اول اینکه برند یا کسب و کار شما بیشتر دیده می شود. بنابراین، هرچه زودتر یک نشان تأیید شده دریافت کنید، زودتر فروش را شروع می کنید. همچنین اینستاگرام به شما امکان می دهد قبل از کاربران عادی به ویژگی های ویژه دسترسی داشته باشید. مهمتر از آن، هیچ کس دیگر نمی تواند هویت شما را بدزدد. این بسیار برای اینفلوئنسرها و افراد مشهور مهم است. با یک تیک آبی، شما رسماً اعلام می‌کنید که فقط یک حساب دارید و سایرین کلاهبردار هستند.

چگونه تاییدیه اینستاگرام را بگیریم؟

برای انجام این کار، فقط باید چند مرحله ساده را دنبال کنید. سپس، باید منتظر بمانید تا اینستاگرام تصمیم خود را بگیرد. ابتدا باید به پروفایل اینستاگرام خود بروید. سپس، روی منو کلیک کنید. در مرحله بعد باید روی تنظیمات کلیک کنید. پس از آن، روی «درخواست تأیید» ضربه بزنید تمام!

 حالا باید صبر کرد و دید. در آخر لازم می دانم یک نکته دیگر هم بگم. اگر می‌پرسید چگونه در اینستاگرام تیک آبی بگیریم، می‌گویم پاسخ روشنی وجود ندارد. با این حال، در مورد آن بدبین نباشید. حتی با نزدیک به هزار فالوور، این شانس را خواهید داشت که توسط اینستاگرام تأیید شوید. همچنین داشتن دو یا سه میلیون فالوور نمی تواند قطعا تیک  آبی را برای شما بیاورد. اگر تصمیم به خرید ویو پست اینستاگرام یا خرید کامنت‌ ایرانی اینستاگرام دارید، به شما در انجام این فرآیند کمک می کند. مراقب باشید، آنها را از یک منبع معتبر خریداری کنید. برتر فالوور یکی از محبوب ترین وب سایت ها برای خرید این خدمات است. اخیراً حتی می توانید ویو IGTV را از ما خریداری کنید! ما خدمات خود را روز به روز به روز  تر می کنیم.

نتیجه گیری

بسیاری از مردم آرزو می کنند که یک تیک آبی در اینستاگرام داشته باشند. با این حال، همه نمی توانند آن را بگیرند. در اینجا توضیح دادیم که نشان تایید شده در اینستاگرام یا همان تیک آبی چیست. همچنین در مورد الزاماتی که برای متقاعد کردن اینستاگرام باید رعایت کنید صحبت کردیم. تیک آبی به برند شما کمک می کند تا معروف شود و فروش بیشتری داشته باشد. همچنین به مردم اجازه می دهد تا حد زیادی به شما اعتماد کنند. منتظر چی هستی؟ امروز می توانید برای آن برنامه ریزی کنید. 

بخوانید: آموزش تغییر یوزرنیم اینستاگرام

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]