یکی از چالش هایی که بسیاری از افراد زمان کار کردن با برنامه اینستاگرام با آن مواجه می شوند، دانلود پست اینستاگرام می باشد. این چالش زمانی بزرگ می شود که افراد بخواهند یک پست را ذخیره کنند و یا به صورت مجدد آن را درون صفحه اینستاگرام خود ذخیره نمایند. شما زمانی که اقدام به خرید فالوور ارزان ایرانی، خرید فالوور با کیفیت ایرانی، خرید لایک باکیفیت اینستاگرام و … از برتر فالوور می نمایید باید به خوبی بدانید هر یک از روش های دانلود پست درون اینستاگرام به چه نحو می باشد. دقت داشته باشید که برای آموزش هر یک از ترفندهای اینستاگرام باید به خوبی مراحل آن را طی کنید تا به درستی از آن ترفندها بهره برداری نمایید.

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی پر بازدید به شمار می رود که روزانه هزاران نفر از این برنامه استفاده می کنند. یکی از مهمترین دلایل محبوبیت این برنامه، محتواهایی است که درون آن پست می کنند. کاربرانی که در اینستاگرام هستند همیشه به دنبال محتواهایی جدید و به روز می باشند. به همین دلیل آنها بیشتر صفحاتی را دانلود می کنند که جدید هستند و محتواهای به روز دارند. در این میان شما شاید از یک پست خوشتان بیاید و بخواهید آن را دانلود کنید. به همین دلیل باید به خوبی با مراحل دانلود پست اینستاگرام آشنایی داشته باشید.

روش های دانلود پست اینستاگرام

به طور کلی شما با برنامه اینستاگرام و کارایی آن آشنایی پیدا کردید. در واقع باید بدانید که برای استفاده از برنامه اینستاگرام اگر به خوبی روش ها و راهکارهای متنوع استفاده از آن را نشناسید نمی توانید از آن به خوبی نهایت کارایی را دریافت کنید. یکی از بهترین کارایی های این برنامه دانلود پست می باشد. روش های دانلود پست اینستاگرام وجود دارد که هر یک از این روش ها باید بر اساس شرایط خاصی طی شوند. اینکه شما می خواهید با استفاده از گوشی یا کامپیوتر محتوای خود را دانلود کنید بسیار مهم است. برخی از مهمترین و اصلی ترین روش هایی که مربوط به دانلود کردن پست از اینستاگرام می باشد عبارت است از :

۱٫ استفاده از تلگرام

یکی از آسان ترین روش هایی که برای دانلود پست مربوط به اینستاگرام می توانید به کار بگیرید، استفاده از تلگرام می باشد. شما می توانید هر یک از انواع ویدئوهای قرار داده شده درون اینستاگرام را از طریق تلگرام دانلود کنید. برای انجام دادن این کار باید روی سه نقطه بالای پست مورد نظرتان در اینستاگرام بزنید. روی صفحه ای که باز می شود چندین گزینه مشاهده می کنید که باید بین آنها گزینه کپی لینک را انتخاب کنید.

با این اقدام لینک آن ویدئو کپی می شود. لینک کپی شده را اکنون باید درون تلگرام برای خودتان یا فرد دیگر ارسال کنید. بعد از چند ثانیه ویدئو در گوشی شما دانلود می شود و می توانید آن را ذخیره و دانلود کنی. دقت داشته باشید که استفاده از این روش برای آن دسته از پیج هایی انجام می شود که بدون قفل هستند. این اقدام را از طریق کامپیوتر هم می توانید انجام دهید.

روش دانلود پست اینستاگرام

۲٫ اپلیکیشن Easy Downloader for Instagram

یکی از دیگر روش ها و راهکارهایی که مربوط به دانلود پست اینستاگرام می باشد استفاده از اپلیکیشن ایزی دانلود اینستاگرام است. برای استفاده از این روش باید اپلیکیشن مورد نظر را روی گوشی خود نصب نمایید. دانلود این برنامه برای گوشی های اندروید و آیفون انجام می شود. بعد از نصب کردن برنامه روی گوشی می توانید پست و ویدئو مورد نظر خود را در این برنامه ذخیره کنید و سپس آن را دانلود نمایید. بسیاری از افراد از این اپلیکیشن روی گوشی های خود استفاده می کنند.

۳٫ اپلیکیشن InSaver

این اپلیکیشن یکی از دیگر برنامه هایی می باشد که شما برای دانلود کردن پست درون اینستاگرام می توانید نصب کنید. دقت داشته باشید که برای نصب آن باید به نحوه نصب و اینکه مناسب کدام گوشی است توجه نمایید. این برنامه روی گوشی های آیفون و اندروید نصب می شود. پس از اینکه این برنامه را روی گوشی خود دانلود کردید باید لینک مربوط به ویدئو و پست مورد نظر خود را کپی کرده و درون برنامه بگذارید. پس از اینکه لینک را درون اپلیکیشن قرار دهید می توانید آن را دانلود کنید.

۴٫ استفاده کردن از ربات تلگرامی ریگرام

رابت تلگرامی ریگرام یکی از دیگر روش های دانلود پست اینستاگرام می باشد که استفاده از این روش تنها مختص به گوشی های هوشمند نمی باشد. شما می توانید از طریق تلگرامی که در دسکتاپ شان نصب شده است از این روش استفاده کنند. بسیاری از افرادی که در زمینه دانلود پست درون اینستاگرام تخصص دارند این روش را یکی از بهترین روش ها می شناسند. در واقع شما باید بدانید ربات تلگرامی ریگرام یکی از ابزارهای همه کاره درون اینستاگرام شناخته می شود. با استفاده کردن از این برنامه شما می توانید هر نوع استوری، پست، ویدئو، آی جی تی وی و … را دانلود کنید.

بسیاری از افرادی که به این ربات علاقه دارند از این ویژگی اش استفاده می کنند. در واقع باید بدانید که بیشتر کاربران فعال در اینستاگرام این برنامه را دارند. لینک پست و ویدئو مورد نظر خود را شما می توانید وارد این ربات کنید تا در کمترین زمان تصاویر و ویدئوها را مشاهده نمایید. اگر پست ها به صورت اسلایدی باشد شما می توانید از این برنامه استفاده کنید. یکی از دیگر ویژگی ها و قابلیت های بی نظیر این ربات دانلود کردن عکس پروفایل می باشد. شما می توانید عکس پروفایل هر یک از افراد را با استفاده از این برنامه دانلود کرده و بزرگ نمایید. شما باید به خوبی بدانید که دانلود کردن لایوهای اینستاگرام نیز با استفاده از این برنامه قابل اجرا می باشد.

استفاده از دانلودر اینستاگرام

۵٫ دانلود اینستاگرام در کامپیوتر

یکی از دیگر روش هایی که مربوط به دانلود پست اینستاگرام می باشد استفاده از کامپیوتر می باشد. برخی از کاربران همزمان که از گوشی خود استفاده می کنند مایل هستند که برنامه های اجتماعی شان را روی گوشی نیز نصب کنند. آنها باید به خوبی با روش هایی که مربوط به دانلود پست و ویدئو در اینستاگرام کامپیوتر می باشد آشنایی داشته باشند.

نرم افزارهای زیادی برای دانلود کردن پست درون اینستاگرام وجود دارد که هر یک از این برنامه ها دارای ویژگی ها و مشخصات خاصی هستند. شما می توانید نرم افزارهای مناسب کامپیوتر را دانلود کنید و از طریق آنها اقدام به ذخیره ویدئو و پست اینستاگرام نمایید. نرم افزارهایی که درون کامپیوتر برای دانلود ویدئو پست اینستاگرام مورد استفاده قرار می گیرند عبارت هستند از :

– یکی از بهترین افزونه هایی که شما می توانید آن را روی مرورگر کروم خود برای دانلود پست اینستاگرام نصب کنید برنامه Image Downloader می باشد. شما با نصب کردن این افزونه می توانید به راحتی هر یک از فایل ها را دانلود کنید. نحوه استفاده کردن از آن بسیار آسان می باشد و شما تنها نیاز است که با دانلود این برنامه از کارایی آن نهایت بهره وری را دریافت کنید.

– شما می توانید ربات تلگرامی ریگرام را روی دسکتاپ کامپیوتر خود نصب کنید و از طریق آن اقدام به دانلود پست ها و ویدئوهای مورد نظرتان نمایید. برای استفاده از این روش تنها باید لینک پست مد نظرتان را دانلود کنید و برای ربات آن را ارسال کنید.

بخوانید: SFS در اینستاگرام چیست؟

روش دیگر دانلود در کامپیوتر

– یکی از دیگر روش هایی که برای دانلود پست و ویدئو اینستاگرام کامپیوتر کاربرد دارد استفاده از سایت دانلودگرام می باشد. نحوه استفاده از آن بسیار آسان می باشد و شما می توانید در کمترین بازه زمانی از آن نهایت استفاده را داشته باشید.

– استفاده از سایت الو اینستاگرام یکی از دیگر روش هایی می باشد که مربوط به دانلود پست اینستاگرام است. کپشن های مورد نظر خود را شما می توانید از سایت دریافت کنید و کپی نمایید. این سایت مطالب بسیار ویژه ای در اینستاگرام دارد که شما می توانید از این مطالب نهایت بهره برداری را دریافت و راهکارهای لازم را دریافت کنید.

– استفاده از سایت اینستا آفلاین به عنوان یکی از دیگر روش هایی شناخته می شود که برای دانلود کردن پست درون اینستاگرام کاربرد زیادی دارد. برای استفاده کردن از این سایت تنها کافی است که بعد از وارد شدن روی لینک پست مد نظرتان بزنید و آن را کپی کنید. پس از آن به صورت خودکار لینک دانلود مربوط به پست برایتان ظاهر می شود و شما می توانید با کمک آن فایل مد نظرتان را روی کامپیوتر ذخیره کنید.

جمع بندی دانلود پست اینستاگرام

جمع بندی

هر یک از روش هایی که مربوط به دانلود پست اینستاگرام می باشد را شما می توانید برای دانلود کردن پست و ویدئو به کار بگیرید. دقت داشته باشید که دانلود پست ها و ویدئوهای اینستاگرام را باید بر اساس شرایط مشخص شده انجام دهید و کپی لینک را به طور کامل در کادر مشخص شده بگذارید. به این صورت می توانید بسیاری از ویدئوها و پست ها را که مایل هستید دانلود کنید. دقت داشته باشید که هر یک از روش های دانلود کردن پست برای گوشی و کامپیوتر را می توانید بر اساس شرایط و نیاز خود انتخاب کنید. دقت به نحوه استفاده از روش ها بسیار مهم می باشد.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]