اگر شما از برنامه اینستاگرام استفاده می کنید باید به خوبی با تمامی بخش ‌های اینستاگرام آشنایی داشته باشید. تغییر رمز در اینستاگرام به دلایل متنوع انجام می‌ شود و شما باید به خوبی با روش های تغییر رمز اینستاگرام آشنایی به دست آورید. اگر شما اقدام به خرید ویو IGTV، خرید ویو استوری،  خرید فالوور خارجی اینستاگرام و … از برتر فالوور نموده اید باید به خوبی بدانید که نیاز است از پیج خود مراقبت کنید. عوض کردن رمز اینستاگرام به صورت دوره‌ ای موجب می‌ شود که امنیت پیج شما افزایش پیدا کند و احتمال هک شدن پیج تان کاهش یابد. دقت داشته باشید که تغییر دادن رمز اینستاگرام تنها یکی از مواردی می باشد که برای افزایش امنیت پیج اینستاگرام باید به آن توجه نمایید.

برای اینکه شما امنیت پیج خود را به میزان قابل توجهی بالاتر ببرید نیاز است که روش های بالا بردن امنیت پیج اینستاگرام را بدانید. تغییر دادن رمز اینستاگرام یکی از بهترین روش ها به شمار می رود که بسیاری از اینفلوئنسرها از این روش برای امنیت پیج خود استفاده می ‌کنند. آموزش کامل مربوط به تغییر رمز اینستاگرام را اگر دریافت کنید می توانید در کمترین بازه زمانی رمز اینستاگرام خود را تعویض نمایید. اینکه شما چگونه رمز اینستاگرام را از طریق اپلیکیشن تغییر دهید و یا اینکه بازیابی رمز را از طریق اپلیکیشن به دست بیاورید بسیار مهم است. به همین دلیل در ادامه هر یک از این موارد که بیان کردیم را توضیح می دهیم تا اطلاعات بیشتری در زمینه تغییر رمز در اینستاگرام  کسب نمایید.

آموزش تغییر رمز در اینستاگرام

اگر شما مایل به تغییر دادن رمز اینستاگرام خود می باشید و رمز عبور قبلی خود را می دانید باید بدانید که تغییر پسورد اینستاگرام برایتان بسیار ساده انجام می ‌شود. برای اینکه پسورد اینستاگرام خود را عوض کنید باید مراحل را به ترتیب طی نمایید این مراحل عبارت هستند از :

 1. برای تغییر دادن رمز اینستاگرام خود باید ابتدا وارد پیج تان شوید و به بخش پروفایل اینستاگرام بروید.
 2. آیکون سه خط که در قسمت بالا و بخش راست صفحه وجود دارد را لمس کنید و پس از آن در قسمت پایین نیم صفحه ای که باز می شود را مشاهده نمایید.
 3. در این نیم صفحه باید روی گزینه settings کلیک کنید. اکنون شما وارد تنظیمات اینستاگرام خود قرار گرفته اید.
 4. برای تغییر دادن رمز اینستاگرام خود از این قسمت باید به بخش security بروید که آن را به عنوان تنظیمات امنیتی می‌ شناسند.
 5. برای وارد شدن به بخش تغییر پسورد در اینستاگرام گزینه پسورد را باید لمس کنید. در مرحله آخر جهت تغییر دادن پسورد اینستاگرام باید رمز عبور قبلی خود را در قسمت کادر اول و رمز عبور جدید تان را در قسمت کادر دوم وارد نمایید.
 6. پس از آن رمز عبور جدید را یک بار دیگر باید در کار رسوم قرار دهید.

در صورتی که این مراحل را به ترتیب طی کنید باید بدانید که رمز اینستاگرام شما با موفقیت تغییر پیدا می کند.

فراموشی رمز اینستاگرامفراموشی رمز در اینستاگرام

بسیاری از افراد هستند که جهت تغییر دادن رمز خود رمز قبلی خود را فراموش می کنند. آنها برایشان این پرسش به وجود می ‌آید که آیا می ‌توانند رمز اینستاگرام خود را بدون داشتن رمز قبلی عوض کنند.  باید بدانید که پاسخ این سوال مثبت است. برای انجام دادن این روش باید برای بازیابی پسورد اینستاگرام خود اقدام نمایید. در این روش لینک  تغییر رمز اینستاگرام به شماره موبایل یا ایمیل ثبت شده تان در پیج اینستاگرام ارسال می شود. از طریق این لینک شما می توانید به صفحه مربوط به تغییر پسورد اینستاگرام وارد شوید.

به همین ترتیب می توانید به سادگی اقدام به تغییر دادن پسورد اینستاگرام خود نمایید. اگر شما درون پیج خود هستید ولی رمز عبور قبلی تان را فراموش کرده اید کار شما آسان‌تر می ‌شود. توصیه می ‌کنیم که با استفاده از روش‌ های بیان شده برای تغییر دادن رمز عبور خود از طریق ایمیل و شماره تلفن اقدام کنید. به همین دلیل زمانی که ثبت اکانت در اینستاگرام را انجام می‌ دهید باید ایمیل و شماره تلفن معتبری را وارد کنید. اگر شماره موبایل و ایمیل شما معتبر نباشد نمی توانید به هیچ عنوان رمز خود را بازیابی نمایید.

عدم دسترسی به رمز قبلی

برای تغییر دادن پسورد اینستاگرام بدون در دست داشتن رمز قبلی ابتدا باید به صفحه ورود بروید. برای دسترسی پیدا کردن به این صفحه نیاز است که آیکون پروفایل خود را در قسمت راست لمس کنید  و برای چند ثانیه نگه دارید. پس از آن نیم صفحه ای باز می شود که شما باید گزینه add اکانت را انتخاب نمایید. پس از انتخاب کردن این گزینه  Log Into Existing Account را انتخاب نمایید. برای تغییر دادن رمز اینستاگرام خود بدون داشتن رمز قبلی باید مراحل پایین را طی نمایید.

 1. برای ورود به مرحله تغییر پسورد اینستاگرام نوشته آبی رنگ Get help logging in که در اینستاگرام وجود دارد را باید لمس نمایید.
 2. پس از آن در کادری که موجود است نام کاربری پیج تان را وارد می کنید.
 3. شما می توانید به جای وارد کردن نام کاربری آدرس ایمیل و شماره تلفنی که مربوط به اکانت اینستاگرام تان می باشد را مورد استفاده قرار دهید.
 4. مراحل بعدی شامل:

 5. پس از وارد کردن این اطلاعات گزینه next را لمس نمایید. در این صفحه راه های زیادی برای بازیابی پسورد اینستاگرام به شما نشان داده خواهد شد.
 6. اگر ایمیلی را روی اکانت اینستاگرام خود ثبت کرده باشید توصیه می نماییم که گزینه Send an Email را انتخاب نمایید. در غیر این صورت باید گزینه Send an SMS را انتخاب کنید.
 7. اگر گزینه ایمیل را انتخاب نمایید می توانید به ایمیل خودتان مراجعه کنید و منتظر باشید که ایمیلی از سمت اینستاگرام برایتان ارسال گردد. در صورتی که گزینه تغییر رمز اینستاگرام را از طریق شماره تلفن انتخاب کنید باید منتظر بمانید تا پیامک اینستاگرام به گوشی شما ارسال شود.
 8. بعد از دریافت کردن ایمیل یا پیامک که حاوی لینک تغییر رمز در اینستاگرام است روی آن باید کلیک کنید تا به صفحه تغییر پسورد وارد شوید.
 9. در این صفحه دو کادر قرار گرفته است که باید رمز عبور جدید خود را در یکی از آنها وارد نموده و در دیگری نیز رمز را تکرار کنید.

نکات مهم رمز اینستاگرام

بخوانید: هزینه تبلیغات در اینستاگرام چقدر می باشد؟

 نکاتی مهم در مورد تغییر رمز در اینستاگرام

شما برای  تغییر رمز باید به خوبی برخی از نکات را در نظر داشته باشید. در صورتی که برخی از نکات را بدانید می توانید در کمترین بازه زمانی مشکلاتی که مربوط به تغییر رمز اینستاگرام می باشد را رفع نمایید. برخی از نکات مهم در مورد تغییر دادن رمز اینستاگرام عبارت است از :

 1. گاهی اوقات با کلیک کردن روی لینکی که پیامک شده است امکان دارد به جای صفحه تغییر پسورد اینستاگرام با صفحه وارد شدن به اینستاگرام مواجه گردید. در این حالت باید کل لینک پیام شده را کپی کرده و روی مرورگر خود وارد کنید. همچنین دقت داشته باشید که از صفحه شخصی مرورگر باید استفاده نمایید.
 2. در برخی از موارد برای باز شدن صفحه مربوط به تغییر رمز استفاده کردن از ابزار تغییر آی پی نیاز است.
 3. دقت داشته باشید که گزینه فیس بوک در این مرحله به صورت پیش فرض برای تمامی اکانت ها نشان داده خواهد شد. حتی در صورتی که شما قبلا اکانت فیس بوک را روی اکانت خود ثبت نکرده باشید نیز این گزینه را مشاهده می‌ کنید.
 4. نکات بعدی شامل:

 5. اگر ایمیل دریافت نکنید حتما باید پوشه های ایمیل خود را مورد بررسی قرار دهید. در برخی از موارد ایمیل ‌های اینستاگرام به برخی از پوشه ها هدایت می شوند.
 6. اگر شما با یک شماره چندین اکانت در اینستاگرام دارید توصیه می نماییم که از نام کاربری اکانت خود استفاده نمایید.
 7. اگر شما از دستگاهی برای طولانی مدت جهت پیگیری اکانت خود استفاده می کنید امکان دارد به جای لینک تغییر رمز اینستاگرام لینک مستقیم ورود به اکانت را دریافت کنید. در این حالت اگر شما می خواهید اقدام به تغییر دادن پسورد اینستاگرام نمایید باید از دستگاه جدید استفاده کنید.
 8. در صورتی که ارسال پیامک اینستاگرام برای شما با مشکل مواجه می ‌شود می ‌توانید برای حل شدن مشکل از روش های مربوط به ارسال نشدن پیامک اینستاگرام استفاده نمایید.
 9. زمان تغییر رمز در اینستاگرام اگر رمز عبور جدید شما یکی از پسوردهای قدیمی تان باشد و یا رمز ضعیفی را انتخاب کنید به شما ارور داده خواهد شد تا تغییر رمز را به صورت اصولی تر انجام دهید.

مشکل تغییر رمز اینستاگرام

جمع بندی

امروزه بسیاری از افراد هستند که با مشکل تغییر رمز در اینستاگرام مواجه می شوند. اگر آنها به خوبی نکات و آموزش هایی که مربوط به تغییر پسورد در اینستاگرام می باشد را بدانند می ‌توانند در کمترین بازه زمانی پسورد خود را در اینستاگرام تغییر دهند. برخی از نکات و آموزش هایی که مربوط به تغییر دادن پسورد در اینستاگرام می باشد را در این مطلب بیان کردیم. بنابراین شما می توانید در کمترین بازه زمانی پسورد خود را طبق روش ها و نکاتی که بیان نمودیم تغییر دهید و امنیت پیج خود را بیشتر کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]