هر یک از کاربرانی که در اینستاگرام فعالیت می کنند می توانند برای تغییر ایمیل اینستاگرام خود در هر بازه زمانی که مایل هستند اقدام نمایند. اینستاگرام یکی از برنامه های اجتماعی پرطرفدار دنیا می باشد که بسیاری از افراد از این برنامه استفاده می کنند. به همین دلیل باید به خوبی با تمامی بخش های آن آشنایی داشته باشند. شما در صورتی که اقدام به خرید فالوور ارزان اینستاگرام، خرید لایک IGTV و …  از برتر فالوور می نمایید باید تمامی بخش های اینستاگرام را بشناسید. در این صورت می توانید کنترل بیشتری روی اینستاگرام خود داشته باشید.

اینستاگرام به صورت روزانه در حال بروزرسانی می باشد و تمامی بخش ها را از نظر کیفیت مورد بررسی قرار می ‌دهد. شما می توانید برای اکانت اینستاگرام خودتان یک ایمیل و شماره تلفن به  ثبت برسانید و بعد از ثبت رساندن ایمیل و شماره تلفن به هر دلیلی قادر خواهید بود که آنها را تغییر دهید. دلیل تغییر ایمیل در اینستاگرام بر اساس شرایط و مراحل مشخص شده ‌ای انجام می‌ شود. اما اگر می‌ خواهید ایمیل خود را در برنامه اینستاگرام عوض کنید بهتر است که در ادامه با ما همراه باشید. در ادامه می‌ خواهیم آموزش مربوط به نحوه تغییر دادن ایمیل را از طریق روش های متنوع ارائه دهیم.

راهنمای تغییر ایمیل در اینستاگرام به دو صورت می باشد

شما برای تغییر ایمیل در اینستاگرام می توانید از دو روش اقدام کنید. یکی از روش ها از طریق اپلیکیشن می باشد و روش دیگری از طریق وبسایت است. این دو روش و مراحلی که باید برای هر یک از آنها طی کنید عبارت هستند از :

از طریق اپلیکیشن

 1. ابتدا وارد برنامه اینستاگرام خود می شوید و به بخش پروفایل می روید. بعد از وارد شدن به بخش پروفایل باید گزینه ادیت یور پروفایل را لمس کنید.
 2. در فیلدی که برای شما باز می شود یک کادر وجود دارد که آن را با رنگ قرمز طراحی کرده اند.
 3. به همان ترتیب که فیلد باز شده دارد ، باید شماره اینستاگرام و ایمیل خود را وارد آن کادر نمایید. بنابراین ایمیل و شماره مورد نظر شما در این فیلد قرار گرفته است.
 4. بعد از تمام شدن کار باید گزینه انجام را لمس نمایید تا تغییراتی که انجام داده اید ذخیره گردد.

شما با استفاده از نسخه هایی که مربوط به به تحت وب می باشد نیز قادر به تغییر دادن شماره ایمیل و اکانت خود هستید.

از طریق وب سایت

 1. ابتدا باید وارد سایت اینستاگرام می شوید و وارد اکانت خود می گردید.
 2. سپس روی عکس پروفایل تان که در قسمت بالایی صفحه و گوشه سمت راست قرار گرفته است باید کلیک نمایید.
 3. بعد از کلیک کردن روی گزینه مورد نظر نیاز است که گزینه ادیت پروفایل را انتخاب کنید. در کنار گزینه ایمیل می توانید آدرس ایمیل که در نظر دارید را وارد نمایید.
 4. در کنار گزینه شماره تلفن نیز شماره تلفن مد نظرتان را وارد کنید و از اعمال تغییرات باید روی گزینه سابمیت کلیک نمایید تا تغییرات ایجاد شده ذخیره گردد.

بنابراین باید بدانید که تغییر دادن شماره تلفن و ایمیل در اینستاگرام از طریق وب سایت به راحتی انجام جام پذیر است.

اهمیت تغییر ایمیل اینستاگرام

چرا تغییر ایمیل در اینستاگرام اهمیت دارد ؟

دلایل متفاوت وجود دارد که شما بر اساس آن دلایل مایل هستید ایمیل خود را در اینستاگرام تغییر دهید. از جمله دلایل بسیار مهمی که برای تغییر دادن اینستاگرام ایمیل اینستاگرام به آن اشاره می کنند از دست دادن ایمیل و شماره تلفن قبلی می باشد. در واقع هک شدن پیج توسط بسیاری از افراد انجام می گردد که شما برای بالا بردن امنیت پیج خود می توانید ایمیل تان را تغییر دهید. بسیاری از افرادی که هک پیج های متنوعی را انجام می دهند از طریق ایمیل می توانند این اقدام را انجام دهند. یکی از مهم‌ترین دلایلی که در مورد تغییر دادن ایمیل اینستاگرام اهمیت دارد امنیت می باشد.

اگر شما می خواهید امنیت پیج اینستاگرام خود را افزایش دهید بهتر است که شماره ایمیل خود را به‌ صورت دوره ‌ای تغییر دهید. شما با تغییر دادن اطلاعات و همچنین رمز عبور ایمیل خود می توانید از هک شدن اینستاگرام خود جلوگیری کنید. برای اینکه ایمیل و شماره تلفن خودتان را در اینستاگرام عوض کنید نیاز است روش های متنوعی را طی نمایید. هر یک از این روش ها بستگی به استفاده شما از اپلیکیشن اینستاگرام دارد. تغییر دادن اطلاعات ایمیل و پسورد ایمیل برای امنیت اینستاگرام شما ضروری است.

نکات امنیتی تغییر ایمیل اینستاگرام

بخوانید: ترفند افزایش فروش در اینستاگرام

نکات امنیتی در مورد تغییر ایمیل در اینستاگرام

اقدامات زیادی وجود دارد که شما می توانید با انجام دادن آنها اکانت اینستاگرام خود را ایمن نمایید. به عنوان مثال شما می توانید از رمز عبور دیگری برای ایمیل و اکانت اینستاگرام خود استفاده کنید تا امنیت اینستاگرام تان را افزایش دهید. اگر فردی به رمز ورود ایمیل شما دسترسی داشته باشد امکان دارد که بتواند از آن رمز برای وارد شدن به اینستاگرام تان استفاده کند.

یکی از روش های ایمن نگه داشتن اینستاگرام استفاده کردن از آدرس ایمیل می باشد که به صورت مرتب چک می گردد. اگر مسئله امنیتی در مورد اینستاگرام شما وجود داشته باشد اینستاگرام به وسیله ایمیل این مسئله را به شما اطلاع خواهد داد. شاید نیاز می باشد که مانند تنظیم مجدد رمز عبور اینستاگرام رمز عبور ایمیل خود را تغییر دهید. با استفاده کردن از ایمیلی که به صورت مرتب آن را چک می کنید می توانید از تمامی حوادث در اینستاگرام خود آگاهی لازم را به دست بیاورید. بسیاری از افراد در مورد نکات امنیتی تغییر ایمیل در اینستاگرام اطلاعات زیادی ندارند.

آنها بر این باور هستند که نیازی به تغییر دادن رمز ایمیل اینستاگرام خود ندارند و می ‌توانند با مرور کردن رمز اینستاگرام از برنامه خود مراقبت کند. در واقع شما باید بدانید که ایمیل اینستاگرام یکی از مهمترین تنظیمات اینستاگرام به شمار می رود که بسیاری از افراد از طریق ایمیل می توانند اینستاگرام را هک کنند. به همین دلیل باید به خوبی در مورد تغییر رمز ایمیل اینستاگرام اطلاعات زیادی در اختیار داشته باشید.

مشکل دریافت نکردن ایمیل اینستاگرام

حل مشکل دریافت نکردن ایمیل در اینستاگرام به وسیله تغییر ایمیل در اینستاگرام

ثبت کردن ایمیل در اینستاگرام یکی از مهمترین اقداماتی است که در مرحله ثبت ‌نام باید به آن دقت داشته باشید زمانی که شما رمز عبور خود را فراموش می ‌کنید و یا اکانت تان هک ‌می شود از طریق ایمیل می توانید آن را بازیابی نمایید. بنابراین به خوبی در مورد اهمیت ثبت ایمیل در اینستاگرام باید آگاهی کافی در اختیار داشته باشید. از طرفی بسیاری از کاربران امکان دارد که ایمیل صحیحی را در اینستاگرام وارد نکنند و با مشکل دریافت نکردن ایمیل از اینستاگرام مواجه شوند.

در چنین شرایطی باید برای حذف کردن ایمیل از اینستاگرام خود و ثبت ایمیل جدید اقدام نمایید. ایمیل در قسمت تنظیمات اینستاگرام قرار دارد که شما می توانید با وارد شدن در این قسمت ایمیل خود را تغییر دهید. مشکل تایید نشدن ایمیل در برنامه اینستاگرام یکی از موارد رایج می باشد که بسیاری از کاربران آن را گزارش می‌ کنند. رد شدن ایمیل در دو صورت به وجود می آید :

 1. در گام اول وارد کردن ایمیل اگر به صورت نادرست باشد اینستاگرام آن ایمیل را قبول نمی کند که در ادامه شما باید یک ایمیل مناسب وارد کنید.
 2. دلیل دوم که مربوط به رد شدن ایمیل در اینستاگرام می باشد که ایمیل تایید که از سمت اینستاگرام ارسال شده است را شما هنوز تایید نکرده اید. در چنین شرایطی شما می توانید ایمیل خود را در اینستاگرام را تغییر دهید یا به طور مجدد ایمیل تایید را دریافت نمایید.

چرا بعد از تغییر ایمیل در اینستاگرام، ایمیل پذیرفته نمی شود ؟

دلایل زیادی برای دریافت نکردن ایمیل از اینستاگرام وجود دارد. به طور معمول وجود اشتباهات نوشتاری موجب عدم ثبت ایمیل در اینستاگرام می شود. رایج ترین اشتباهات مربوط به ثبت ایمیل در اینستاگرام را اگر به خوبی بشناسید می توانید امنیت پیج خود را با انجام ندادن آن اشتباهات افزایش دهید.

 1. یکی از اشتباهات رایجی که کاربران در مورد تغییر ایمیل در اینستاگرام با آن مواجه می‌ شوند بررسی نکردن قسمت های متنوع پوشه‌ های ایمیل می باشد. امکان دارد که شما زمان تغییر دادن ایمیل خود در اینستاگرام به خوبی پوشه های ایمیل تان را چک کنید. در این صورت نمی توانید ایمیل را عوض نمایید. در واقع باید بدانید که ایمیل بعدی که می خواهید درون اینستاگرام ثبت کنید باید معتبر باشد.
 2. اینستاگرام برای اینکه اطمینان خاطر بیشتری در مورد ایمیل ثبت شده شما به دست آورد به آن ایمیل ثبت شده پیامی ارسال می ‌کند. در صورتی که شما ایمیل ثبت شده تان معتبر نباشد امنیت پیج خود را کاهش می دهید. چرا که با با به وجود آمدن هر حادثه ‌ای برای اینستاگرام تان می توانید متوجه مسئله جدی و خطر موجود در پیج اینستاگرام خود شوید.

جمع بندی

اگر شما از برنامه اینستاگرام استفاده می کنید باید به خوبی در مورد تمامی نکاتی که مربوط به این برنامه می باشد اطلاعات کافی کسب کنید. تغییر ایمیل در اینستاگرام یکی از مهمترین فرایندهایی می باشد که شما با تغییر دادن ایمیل می توانید امنیت پیج خود را افزایش دهید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]