اینستاگرام به عنوان یکی از برنامه ‌های اجتماعی شناخته می شود که بسیاری از افراد از این برنامه برای بازاریابی محصولات و خدمات خود استفاده می‌ کنند. در صورتی که انواع ترفند افزایش فروش در اینستاگرام را بشناسید می توانید در کمترین بازه زمانی بازدیدکنندگان پیج اینستاگرام خود را افزایش دهید. بسیاری از افرادی که اقدام به خرید ویو استوری، خرید ویو IGTV، خرید کامنت اینستاگرام و … از برتر فالوور می نمایند باید به خوبی روش های افزایش فروش را بشناسند. آنها در صورتی که روش های افزایش فروش را بشناسند می توانند در کمترین بازه زمانی مشتریان بیشتری به دست آورند.

در صورتی که شما می ‌خواهید به عنوان یک کسب و کار موفق، اینستاگرام را مورد استفاده قرار دهید باید روش های افزایش فروش در اینستاگرام را بشناسید. فروش محصولات و خدمات در برنامه اینستاگرام، فعالیتی می باشد که در این چند سال اخیر به صورت گسترده دنبال می‌ شود. شما می توانید محصولات و خدمات متنوع تان را از طریق پیج اینستاگرام به مشتریان بیشتری معرفی کنید. اگر به خوبی ترفندها و روش‌ های مربوط به افزایش فروش در اینستاگرام را بشناسید بدون شک می توانید سود زیادی از فروش محصولات و خدمات خود به دست بیاورید. در ادامه انواع ترفند افزایش افزایش فروش در اینستاگرام را معرفی می کنیم تا شما بتوانید سود لازم را از فروش محصولات وخدمات تان به دست بیاورید.

روش ها و ترفند افزایش فروش در اینستاگرام کدام است ؟

هر یک از انواع ترفند افزایش افزایش فروش در اینستاگرام که شما باید به خوبی بشناسید عبارت می باشد از :

۱٫ استفاده از اکانت بیزینس

یکی از مهمترین اقداماتی که شما برای افزایش فروش در اینستاگرام باید در نظر داشته باشید این است که اکانت خود را بیزینس نمایید. امروزه بسیاری از مشتریان برای جستجو کردن برند مد نظرشان در برنامه گوگل وارد اینستاگرام می شوند. به همین دلیل اقدام بسیار مهم برای فروش بیشتر محصولات تان ساخت اکانت بیزینس است. همانطوری که وبسایت خود را به روز رسانی می کنید و تغییرات زیادی روی آن انجام می دهید باید برای اکانت اینستاگرام تان هم اقدامات لازم را انجام دهید.

اکانت بیزینس شما به طور معمول اولین رابطه تماس تان با مشتری می باشد. به همین دلیل ایجاد حس نزدیکی شما با مشتری کمک بسیار زیادی به دیده شدن محصولات و کسب و کارتان خواهد کرد. این اکانت که شما می سازید باید مخصوص کسب و کار و برند تان باشد. به همین دلیل آن را باید با اهداف خودتان هماهنگ نمایید. دقت داشته باشید که تمامی موارد بیزینس باید در این اکانت رعایت گردد.

۲٫ ساخت پروفایل حرفه ای

پروفایل شما در اینستاگرام معرف کسب و کارتان است. به همین دلیل شما می ‌توانید یک راهکار بسیار ساده و مهم را برای افزایش فروش محصولات در اینستاگرام به دست بیاورید. برای ساخت پروفایل حرفه ای باید به عکس اکانت بیزینسی تان توجه نمایید. یک عکس که شامل آرم برند و نوع خدمات تان می باشد نمونه بسیار خوبی است که می توانید انتخاب کنید.

بیوگرافی پیج اینستاگرام شما اهمیت زیادی دارد. در بیوگرافی اینستاگرام باید شرح دقیقی از تجارت تان را اعلام کنید تا مخاطب با هدف شما آشنایی بیشتری به دست بیاورد. در واقع شما باید بدانید که این ترفند افزایش فروش در اینستاگرام بسیار مهم است و شما باید به آن توجه نمایید. این اقدام به راحتی موجب افزایش فروش محصولات و خدمات تان در اینستاگرام می گردد و موجب می ‌شود که رونق فعالیت تجاری شما روز به روز بیشتر شود.

ترفند تبلیغات اینستاگرام

۳٫ استفاده از تبلیغات اینستاگرام

یکی از مهمترین و اصلی ترین روش های فروش در اینستاگرام استفاده کردن از تبلیغات می باشد. شما می توانید بعد از ساخت اکانت بیزینس و انتخاب پروفایل حرفه ای برای کسب و کارتان تصمیم‌گیری کنید که تا چه اندازه مایل هستید هزینه نمایید. این مسئله که به چه نوع تبلیغاتی نیاز دارید و چه زمانی برای تبلیغات می خواهید اقدام کنید بسیار مهم است.

اینستاگرام گزینه های زیادی را پیش روی شما می گذارد که قادر خواهید بود هر یک از آن گزینه ها را بر اساس بودجه، نیاز و استراتژی پیج اینستاگرام خود انتخاب نمایید. اینستاگرام محیط مناسبی را برای ایجاد کردن انواع کمپین های تبلیغاتی دارد و تنها نیاز است که شما کمپین خودتان را راه اندازی کنید. هشتگ مناسبی را برای کمپین تان انتخاب نمایید تا آن را در اینستاگرام تان منتشر کنید.

۴٫ کمک گرفتن اینفلوئنسرها

یکی دیگر از انواع ترفند افزایش فروش در اینستاگرام کمک گرفتن از اینفلوئنسرها می باشد. اینفلوئنسرها مهمترین و تاثیرگذارترین افرادی هستند که در اینستاگرام می توانند فروش شما را افزایش دهند. در این نمونه بازاریابی افرادی که تاثیرگذار می ‌باشند تبلیغ خدمات و محصولات تان را بر عهده می گیرند و سعی می ‌کنند که مخاطب را جلب محصولات و خدمات شما کنند.  از آنجایی که روش‌ های سنتی تاثیر و قدرت زیادی ندارند بیشتر کسب و کارها به فکر افتاده ‌اند تا روش های تبلیغاتی جدیدی را راه‌ اندازی کنند.

به طور معمول مشتریان با افرادی که واقعی هستند و از محصولات استفاده کرده‌ اند ارتباط مناسبی برقرار می‌ کنند. به همین دلیل بازاریابی به وسیله اینفلوئنسرها در اینستاگرام تا کنون محبوبیت زیادی داشته است. با این روش شما می توانید مخاطبان بسیاری را جذب کنید و مخاطبان قدیمی تان را هم حفظ نمایید. به همین دلیل میزان فروش در برنامه اینستاگرام با این روش به شکل قابل توجهی افزایش پیدا می‌ کند.

 

کمپین های تارگتینک

۵٫ استفاده از کمپین های تارگتینگ

شما در این روش می ‌توانید آن دسته از مشتریانی که با شما تعامل داشته اند یعنی ویدیو های تان را تماشا کرده‌ اند، به عنوان هدف تان قرار دهید. از طریق تبلیغات اینستاگرام می ‌توانید کاری کنید که محتوای تولید شده شما به صورت مرتب به هدف تان نمایش داده شود. اگر مخاطبان درستی را مورد هدف خود قرار دهید استفاده کردن از این کمپین ها یکی از روش ‌های مناسب برای افزایش فالوور می باشد. در صورتی که فالوورهای شما بیشتر شود فروش خدمات و محصولات تان نیز افزایش پیدا می‌ کند.

۶٫ استوری کردن محصولات همراه با لینک خرید

یکی از بهترین و مناسب ترین ترفند افزایش فروش در اینستاگرام استفاده کردن از استوری می باشد. تعداد، زمان و همچنین سبک هر یک از استوری های اینستاگرام هزینه تبلیغات را مشخص خواهد کرد. یکی از روش ‌های مهم برای فروش و تبلیغ محصولات و خدمات استوری می ‌باشد. تبلیغات محصولات همراه با لینک درون استوری تاکنون بازدید زیادی داشته است.

اگر شما لینک خرید سایت تان را به استوری متصل کنید فضای مناسب تر و راحت تری را برای مشتریان فراهم می نمایید. وجود لینک روی هر یک از استوری ها و متصل شدن مخاطب به آسانی روی آن لینک موجب ورود سریع مخاطب خواهد شد تا لینک مورد نظر را فالو کند. بعد از آن خدمات و محصولات را در لینک مورد نظر مشاهده می کند و خرید می نماید.

۷٫ استفاده از فروشگاه محصول

شاید باورتان نشود ولی باید بدانید که خود برنامه اینستاگرام به شما کمک می‌ کند که ترفند افزایش فروش محصولات خود را بیاموزید و موفقیت بیشتری کسب کنید. فروشگاه اینستاگرام به عنوان یکی از ترفندهای مهم برای افزایش فروش شناخته می‌ شود. قابلیتی که فروشگاه اینستاگرام دارد به شما اجازه می دهد که درون اکانت بیزینس خود کاتالوگی از محصولات تان را طراحی کنید. به همین ترتیب شما قادر خواهید بود محصولات تان را درون استوری، پست و دیگر موارد در قسمت فروشگاه قرار دهید و با دیگران به اشتراک بگذارید. کاربران در این صورت برای خرید محصول به سایت شما هدایت می شوند.

خدمات ترفند فروش اینستاگرام

بخوانید: آموزش استفاده از هشتگ در اینستاگرام

۸٫ محصولات و خدمات تان را بدون اغراق نشان دهید

یکی از بهترین ترفند هایی که شما برای افزایش فروش در اینستاگرام باید در نظر داشته باشید این است که محصولات و خدمات تان را همان طور که هستند نشان دهید. این ترفند افزایش فروش در اینستاگرام توسط بسیاری از افراد انجام نمی ‌شود. اگر محصولی را می‌ خواهید به فروش برسانید باید آن محصول را دقیقاً به همان شکلی که می باشد نشان دهید. رنگ محصولات خود را به صورت طبیعی عکاسی نمایید و هر نوع ایدت غیر طبیعی را روی آن انجام ندهید. مخاطبان تنها زمانی به شما اعتماد خواهند کرد که به طور عینی محصول را مشاهده کنند. به همین دلیل با مشتریان خودتان صادق باشید و هر محصولی را به همان شکلی که وجود دارد به مشتری نشان دهید.

۱۰٫ نوشتن کپشن حرفه ای

کپشن یکی از عناصر جدایی‌ ناپذیر پست های اینستاگرام به شمار می رود. شما باید کپشن حرفه ای و جذاب که مربوط به انواع پست های اینستاگرام می باشد را انتخاب کنید و بنویسید. در این صورت می توانید توجه مخاطبان را جلب نمایید.

بهترین ترفند انستاگرام

جمع بندی

امروزه بسیاری از افراد مایل هستند که از انواع ترفند افزایش فروش در اینستاگرام استفاده کنند تا بتوانند خدمات و محصولات خود را به مخاطبان و مشتریان بیشتری معرفی نمایند. اگر شما به خوبی ترفند های افزایش فروش در اینستاگرام را بشناسید می توانید در کمترین بازه زمانی فروش محصولات و خدمات تان را بیشتر کنید. هر یک از ترفندهای مورد نیاز برای افزایش فروش را در این مطلب معرفی کردیم تا شما آگاهی بیشتری در مورد این مسئله داشته باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]