از زمانی که اینستاگرام قابلیت استوری را راه‌اندازی کرد، مردم روی ایجاد محتوای خیره‌کننده وسواس داشتند. اینستاگرام با فیلترهای مختلف، استیکرهای متعدد و متون رنگارنگ، بازی را افزایش داده است. یکی از ویژگی‌هایی که بسیاری از برنامه‌های دیگر ارائه نمی‌دهند، اضافه کردن بیش از یک عکس به استوری اینستاگرام است. آیا از خود پرسیده اید که چگونه چندین عکس را به استوری اینستاگرام خود اضافه کنید و یک کلاژ زیبا ایجاد کنید؟ چندین راه وجود دارد که می توانید به آن دست یابید. در این مقاله زیر نحوه افزودن چندین عکس به استوری اینستاگرام را توضیح داده ایم.

همچنین شما می توانید از خدمات برتر فالوور مانند خرید فالوور و خرید لایک استفاده کنید. به خواندن ادامه دهید!

 

آیا می توان چندین عکس به استوری اینستاگرام اضافه کرد؟

شما قطعا می توانید. راه های مختلفی وجود دارد که می توانید بیش از یک عکس را به استوری اینستاگرام خود اضافه کنید. هنگام اضافه کردن تصاویر به استوری خود، می توانید از ویژگی “انتخاب” استفاده کنید. یا می‌توانید از «Layout» برای ایجاد یک کلاژ در استوری اینستاگرام خود استفاده کنید. علاوه بر این، می توانید چندین عکس را با استفاده از بخش Stickers اضافه کنید. بیایید این ویژگی ها را کمی عمیق تر بررسی کنیم.

نحوه افزودن چندین عکس به استوری اینستاگرام

نحوه افزودن چندین عکس به استوری اینستاگرام

می‌توانید با استفاده از ویژگی «انتخاب» چندین عکس به استوری اینستاگرام اضافه کنید. خیلی ساده است، پس بیایید شروع کنیم. با کشیدن انگشت به سمت راست در صفحه اصلی خود به Create Story بروید. بعداً روی دکمه مربع در پایین سمت چپ کلیک کنید تا گالری عکس باز شود. روی “انتخاب” در بالا سمت راست ضربه بزنید. سپس، تصاویری را که می خواهید به داستان اضافه کنید، انتخاب کنید. می توانید حداکثر ۱۰ عکس را انتخاب کنید. بعداً روی «بعدی» کلیک کنید. دو گزینه خواهید دید؛ “جدا” و “طرح بندی”.

روی «جدا کردن» کلیک کنید (ما بعداً درباره «طرح بندی» صحبت خواهیم کرد.) اگر می‌دانید چگونه استوری‌های اینستاگرام را ویرایش کنید، می‌توانید هر عکس را ویرایش کنید. استیکرها را اضافه کنید، افراد را برچسب گذاری کنید، فیلترها را اضافه کنید، و غیره. سپس می توانید آنها را به یکباره به اشتراک بگذارید.

 

چگونه با استفاده از استیکرها بیش از یک عکس اضافه کنیم

آخرین اما در حال حاضر مهم‌ترین این است که می‌توانید چندین عکس را با استفاده از استیکر به استوری اینستاگرام اضافه کنید. در اینجا نحوه انجام آن آمده است. در اینستاگرام به سمت راست بکشید و به استوری بروید. عکسی را که می خواهید آپلود کنید انتخاب کنید و اندازه آن را تغییر دهید. سپس، روی نماد «استیکرها» در بالا ضربه بزنید. در کنار نماد دوربین، نماد چند عکس را خواهید دید. روی نماد کلیک کنید. با این کار گالری عکس شما باز می شود.

سپس عکسی را که می خواهید اضافه کنید انتخاب کنید. فراموش نکنید که هنگام استفاده از ویژگی استیکرها نمی توانید بیش از یک عکس را انتخاب کنید. می توانید با کلیک بر روی عکس، اندازه آن را تغییر دهید و آن را به اشکال تبدیل کنید. اگر می خواهید عکس های بیشتری اضافه کنید، باید دوباره همان مراحل را دنبال کنید. پس از تکمیل همه عکس ها، روی «استوری شما» کلیک کنید و کلاژ خود را با دوستان خود در اینستاگرام به اشتراک بگذارید. حتی می توانید استوری های اینستاگرام خود را در فیس بوک به اشتراک بگذارید تا آنها نیز بتوانند آنها را مشاهده کنند.

نسخه iOS: اضافه کردن چند عکس در iOS

می توانید چندین عکس را به یک روش دیگر به استوری خود اضافه کنید. در زیر نحوه انجام آن را توضیح داده ایم؛ به برنامه “Photos” خود بروید و عکسی را که می خواهید به استوری خود اضافه کنید کپی کنید. سپس به استوری اینستاگرام بروید و یک استوری جدید بسازید. “Text” را در گوشه بالا سمت راست انتخاب کنید و روی “Paste” کلیک کنید. سپس می توانید عکس را شکل دهید و استوری اینستاگرام خود را کامل کنید.

چگونگی افزودن چندین عکس به استوری اینستاگرام

بیشتر بخوانید: واتساپ چگونه کسب درآمد می کند؟

سوالات متداول در مورد افزودن چندین عکس به استوری اینستاگرام

در این مقاله توضیح داده ایم که چگونه می توانید چندین عکس را به استوری اینستاگرام اضافه کنید. بیش از یک راه برای اضافه کردن چندین عکس به استوری اینستاگرام شما وجود دارد. می‌توانید از Layout، دکمه «انتخاب چندگانه» یا به سادگی کپی پیست برای اضافه کردن بیش از یک عکس به استوری اینستاگرام استفاده کنید. بنابراین، هر گزینه ای که احساس راحتی می کند را انتخاب کنید و با تخیل خود کار کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]