بیایید مقاله را با یک سوال ساده شروع کنیم. چرا همه به دنبال افزایش فالوور ارگانیک اینستاگرام هستند؟ امروزه داشتن فالوور بیشتر در صفحه اینستاگرام از اهمیت بالایی برخوردار است. در واقع، به همین دلیل است که مردم و مشاغل گاهی از سرویس هایی مانند خرید فالوور اینستاگرام و خرید لایک اینستاگرام استفاده می کنند. علاوه بر محبوبیت بیشتر، داشتن فالوورهای بیشتر به شما این امکان را می دهد که برای تبلیغات پول دریافت کنید. خب، چگونه باید این کار را انجام دهیم؟ ما در اینجا قصد داریم در مورد آن صحبت کنیم. در این مقاله کوتاه قصد داریم چند تا از موثرترین راه های افزایش فالوور ارگانیک در اینستاگرام را بررسی کنیم.

فالوور ارگانیک چیست؟

خب، تعریف فالوور ارگانیک چیست؟ فالوورهای ارگانیک آن دسته از کاربرانی هستند که در واقع با محتوای شما تعامل دارند. به عنوان مثال، ممکن است برای جذب فالوور اینستاگرام پول زیادی خرج کنید. با این حال، حتی شما هزاران فالوور دارید، ولی هیچ کس کاری انجام نمی دهد. کامنت گذاشتن، لایک کردن و اشتراک گذاری اتفاق نمی افتد. در واقع، این نشان می دهد که چیزی اشتباه است.

به عنوان مثال، کسب و کار شما یک صفحه اینستاگرام برای فروش کفش دارد. بنابراین، وقتی کسی علاقه مند نمی شود و کفش شما را نمی خرد، حتی داشتن ۵۰۰ هزار فالوور هیچ فایده ای ندارد؟ در مقابل، فالوورهای ارگانیک اینستاگرام اینطور نیستند. اگر آنها را افزایش دهید، باید شاهد افزایش نرخ تعامل خود باشید. فالوور های ارگانیک مایل به خرید از شما هستند. بنابراین، آنها برای کسب و کار شما بسیار مهم هستند. آیا می دانید برای بدست آوردن بیشتر آنها باید چه کنیم؟

آسان ترین روش افزایش فالوور ارگانیک اینستاگرام

روش های افزایش فالوور ارگانیک اینستاگرام

جالب اینجاست که اگر می خواهید در اینستاگرام معروف شوید، فقط باید قوانین بسیار ساده ای را دنبال کنید. در اینجا، تکنیک های به دست آوردن فالوور ارگانیک در اینستاگرام را بررسی می کنیم:

وقت شناس و در عین حال غافلگیرکننده باشید

اگر مردم احساس کنند که شما طبق برنامه خاصی در صفحه خود پست می ذارید، بیشتر جذب پیج شما می شوند. آنها هر روز پیج شما را چک می کنند زیرا می دانند همیشه محتوای تازه در صفحه شما وجود دارد. بنابراین، افراط نکنید! با این حال، هر از گاهی بهتر است کاربران خود را با چیز متفاوتی شگفت زده کنید. (چیزی پست کنید که کاربر پسند باشد) مثلا اگر فقط محتوای علمی پست می کنید، هفته ای یک بار هم یک مطلب طنز در پیجتون بذارید.

در هشتگ گذاری افراط نکنید!

لطفا از هشتگ ها منطقی استفاده کنید. گاهی اوقات، مردم فکر می کنند که پست های آنها فقط به دلیل هشتگ های زیاد مرتبط با آنها گسترش پیدا می کند. با این حال، این درست نیست! در واقع، اگر مردم فکر کنند که وقتشان را تلف می‌کنید، دیگر شما را دنبال نمی‌کنند. بنابراین منطقی است که از هشتگ های عمومی و اختصاصی مرتبط با کسب و کار خود استفاده کنید.

با کاربران مرتبط با کسب و کار خود همکاری کنید

نتورکینگ(ارتباط زنجیره ای) همه چیز در اینستاگرام است. ابتدا می توانید افرادی را در کسب و کار خود پیدا کنید. سپس، محتوای آنها را در صفحه خود به اشتراک بگذارید و از آنها بخواهید که همین کار را برای شما انجام دهند. به این ترتیب، به جای جستجوی بی هدف، بر روی مخاطب هدف خود تمرکز خواهید کرد. این یک موفقیت برد-برد برای همه است.

کپی نکیند! اورجینال باشید

هیچ چیز بهتر از محتوای خوب نمی تواند قلب کاربران اینستاگرام را آب کند. به عنوان مثال، محتوای آموزنده و مهیج مخصوص خود ایجاد کنید. جالب اینجاست که محتوای باکیفیت شما را به یک کسب و کار حرفه ای در نظر کاربران تبدیل می کند.

از الگو سئو پیروی کنید

مهمتر از همه، شما باید قوانین و مقررات سئو را رعایت کنید. سئو چیست؟ بذارید به طور خلاصه بگویم: سئو در اصل در گوگل کاربرد دارد اما می توان گقت سئو در اینستاگرام به معنی تولید محتوای یونیک و با کیفیت و اشتراک گذاری پیج شما در پیح های قدرتمند تر است. هرچه محتوای شما بر سئو متمرکزتر باشد، احتمال دسترسی شما در جستجوها بیشتر است. اگرچه ایجاد محتوای سرگرم کننده عالی است. با این حال، اگر محتوای شما دیده نشود، محتوای سرگرم کننده معنایی ندارد. رعایت اصول سئو می تواند باعث افزایش فالوور های ارگانیک شما شود.

فقط عکس پست نکنید!

به طور جالبی، اینستاگرام ابزارهای بسیار متنوعی برای نشان دادن خود در اختیار شما قرار می دهد. استوری ها، نظرسنجی ها، پست ها، IGTV، لایو و غیره همگی در انتقال پیام شما به فالوو هاتون عالی هستند. با این حال، شما باید آنها را عاقلانه انتخاب کنید. به عنوان مثال، اگر می‌خواهید با فالوورهای خود دوستانه‌تر شوید، فقط به لایو بروید و راحت با آنها صحبت کنید. یا اگر می خواهید آنها را مجذوب کنید، نظرسنجی ایجاد کنید و از آنها دعوت به شرکت کنید.

هیچ فرصتی را از دست ندهید

البته هر کامنت، لایک و اشتراک گذاری مهم است. می توانید از همه آنها استفاده کنید. چگونه؟ به عنوان مثال، زمانی که چیزی را پست می کنید و افراد در مورد آن کامنت می گذارند، خیلی سریع به آنها پاسخ دهید و حضور آنلاین خود را نشان دهید. شاید یک پیام دلگرم کننده از طرف شما برای آنها کافی باشد. یا وقتی کاربران محتوای شما را به اشتراک می گذارند، به صفحه آنها رفته و محتوا را را لایک کنید.

فالوور های رقبای خود را فالو کنید

همچنین شما می توانید مخاطبان هدف خود را در فالوورهای رقبای خود بیابید. فقط آنها را دنبال کنید تا بتوانند به محتوای شما نیز دسترسی داشته باشند.

جذب فالوور ارگانیک اینستاگرام

نتیجه

افزایش فالوورهای ارگانیک رویای همه در اینستاگرام است. اگر آنها را دارید، نرخ تعامل بالای شما تضمین می شود. در این مقاله کوتاه به معرفی چند روش برای جذب سریع آنها پرداختیم.

بیشتر بخوانید: آموزش دریافت تیک آبی اینستاگرام

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]