روش آهنگ گذاشتن روی استوری اینستاگرام چیست؟ امروزه نمی توانید قدرت پلتفرم های رسانه های اجتماعی را نادیده بگیرید. ممکن است آنها برای شما جالب نباشند. با این حال، آنها بخش بسیار مهمی از ارتباطات امروزه هستند. به عنوان مثال، زمانی که در کشور دیگری زندگی می کنید، چگونه می توانید با خانواده و دوستان خود صحبت کنید؟ یا چگونه می‌توانید با سبک‌های زندگی و ترند های جدید آشنا شوید؟ مهمتر از همه، ما نمی توانیم به راحتی قبل از همه گیری کرونا بیرون برویم و تفریح ​​کنیم.

بنابراین، حتی برای خرید غذا، لباس و وسایل، باید به شبکه های اجتماعی تکیه کنید. همچنین، کسب و کارها نیز از پلتفرم های اجتماعی بهره می برند. آنها از روش های مختلفی برای تبلیغ در شبکه های اجتماعی استفاده می کنند. برای مثال، آنها ممکن است به اینفلوئنسرها پول بدهند تا محصول/خدمت خاصی را برایشان تبلیغ کنند. علاوه بر این، آنها برای جذب فالوور محتوا تولید می کنند. بدیهی است که آنها باید فالوور، لایک، کامنت و بازدید بیشتری داشته باشند. گاهی حتی کسب و کار ها برای پیشرفتشان اقدام به استفاده از خدمات اینستاگرام مانند خرید کامنت ایرانی و خرید ویو استوری می کنند. این اقدامات نشان می دهد که آنها تا چه اندازه به جذب مشتریان اهمیت می دهند.

چگونه بر روی استوری اینستاگرام آهنگ بگذاریم؟

بنابراین، آهنگ گذاشتن استوری‌ های اینستاگرام شما را کاملاً جذاب می‌کند. چرا؟ چون هیچ کس یک متن خالی را دوست ندارد! خسته کننده است! موسیقی احساسات را به اوج می رساند. نمی دانید چگونه آن را به استوری های خود اضافه کنید؟ اوه، خیلی ساده است! پس این مراحل را انجام دهید:

  • ابتدا صفحه خود را باز کرده و دکمه دوربین یا نماد Story را فشار دهید.
  • عکس ها یا ویدیوها را روی صفحه دوربین انتخاب کنید.
  • اکنون می توانید فیلتر یا هر جلوه ویژه ای را به محتوای خود اضافه کنید.
  • در مرحله بعد، زمانی که قصد اضافه کردن موسیقی را دارید، باید روی نماد استیکر ضربه بزنید. بعداً، برچسب Music را فشار دهید.
  • پس از آن به کتابخانه موسیقی اینستاگرام هدایت خواهید شد. در اینجا، شما می توانید از بین هزاران آهنگ، آهنگ مورد علاقه ی خود را انتخاب کنید. اگر دوست دارید قبل از افزودن آن به استوری خود مطمئن شوید، یک پیش نمایش پخش خواهد شد.
  • جالب اینجاست که می توانید آهنگ را طوری برش دهید که فقط قسمت مورد نظر شما در استوری شما پخش شود. حداکثر یک دقیقه است.
  • اگر متن آهنگ بسیار معروف است، می توانید آن را در استوری اینستاگرام خود نیز داشته باشید.
  • خیلی شلوغش نکن! می توانید گیف، نظرسنجی، هشتگ و غیره را نیز ضمیمه کنید.
  • وقتی با فونت ها، برچسب ها، رنگ ها و غیره مشکلی ندارید، «your story» را فشار دهید.

چرا استوری اینستاگرام بهترین جا برای آهنگ گذاشتن است؟

قطعا اینستاگرام خیلی سریع در حال رشد است. اکنون بیش از یک میلیارد و دویست میلیون کاربر دارد. آنها از کشورها، سبک های زندگی، قومیت ها و مذاهب مختلف می آیند. اینستاگرام یک سرویس شبکه اجتماعی اشتراک گذاری عکس و فیلم آمریکایی است که در سال ۲۰۱۰ راه اندازی شد.

اینستاگرام برای مردم بسیار جذاب است. این به این دلیل است که اینستاگرام ویژگی های جالب زیادی دارد. اینستاگرام به طور مداوم این ویژگی ها را اضافه می کند تا پلتفرم خود را در بالاترین سطح نگه دارد. می توانید فیلم و عکس ارسال کنید. همچنین می توانید افراد و صفحات را تگ یا منشن کنید. بنابراین، ارتباطات بیشتری ایجاد خواهد شد. استفاده از هشتگ ها نیز یکی دیگر از راه های به دست آوردن دید است. برگردیم به اصل مطلب، استوری اینستاگرام بهترین جا برای آهنگ گذاشتن است زیرا بازدید استوری میتواند تا ۳ برابر بیشتر از پست های شما باشد.

استوری اینستاگرام چیست؟

استوری یکی دیگر از ویژگی های ارائه شده توسط اینستاگرام است. اما دقیقا چیست؟ اجازه دهید با چند مثال آن را شرح دهم. به عنوان مثال، گاهی اوقات دوست دارید یک ویدیو یا عکس را به اشتراک بگذارید. با این حال، شما دوست ندارید آن را برای همیشه نگه دارید. مردم به دلایل مختلف این کار را انجام می دهند. به عنوان مثال، شما دوست دارید ویدیویی از خود و حیوان خانگی تان را فقط به دلیل اعلام کردن به دیگران به اشتراک بگذارید. فقط میخوای بگی ببین! من یک حیوان خانگی دارم، فقط همین. استوری این کار را به خوبی انجام می دهد.

همچنین استوری فضای اینستاگرام را بسیار پویا نگه می دارد. استوری بهترین مکان برای تبلیغ محصولات/خدمات شماست. به همین دلیل است که نزدیک به ۳۰ میلیون کسب و کار روزانه از آن استفاده می کنند. بنابراین، بگذارید ببینیم چرا استوری اینستاگرام اینقدر کاربردی و مهم است.

– بر اساس آمار، مردم هر روز نزدیک به نیم میلیارد استوری به اشتراک می گذارند. چه مفهومی داره؟ یعنی دیوانه وار این کار را دوست دارند! 

– مردم شروع به صرف زمان بیشتری (۴۰ دقیقه) هر روز برای گشت و گذار در اینستاگرام کردند. بنابراین، Story را به یک هدف پربار برای کسب و کارها تبدیل می کند تا روی آن تمرکز کنند. – تبلیغات در استوری ها بسیار موفق نشان داده شده است. اساسا، این یک موقعیت برد-برد برای اینفلوئنسرها و مشاغل است. کسب و کارها سود بیشتری خواهند برد و همچنین اینفلوئنسرها دستمزد بیشتری دریافت می کنند.

آموزش آهنگ گذاشتن روی استوری اینستاگرام

نکاتی باحال در مورد آهنگ گذاشتن روی استوری اینستاگرام

شما باید استوری های جذابی تولید کنید. مردم زمانی متوجه آنها می شوند که متن های شما رنگارنگ باشند. آنها برای جذب نیاز بیشتری دارند. در اینجا چند ایده بسیار مفید برای استوری اینستاگرام برای شما آورده شده است تا بیشت از قبل دیده شوید.

– باید به فکر راه‌هایی برای جذب فالوورهای خود باشید. نظر سنجی خیلی خوبه به این ترتیب، این شانس را دارید که با آنها نیز بیشتر آشنا شوید.

– ایجاد محتوای آموزشی به عنوان مثال نحوه کار با نرم افزارهای محبوب. یا اینکه چگونه انگلیسی را کارآمدتر یاد بگیریم.

– افراد و صفحات دیگر را برای همکاری با آنها معرفی کنید. شما آنها را در جای دیگری نیاز خواهید داشت.

– روش های جذاب تری وجود دارد. فقط گوگل کنید و عاقلانه از آن ها استفاده کنید.

نتیجه

در اینجا درباره چگونه آهنگ گذاشتن بر روی استوری اینستاگرام صحبت کردیم. ابتدا آن را تعریف کردیم و سپس چند ایده جالب برای شما آوردیم. در پایان توضیح دادیم که چگونه به استوری خود موسیقی اضافه کنید تا جذاب‌تر شود. امیدوارم ازش لذت برده باشی! با این آموزش می توانید از همین الان شروع به اضافه کردن موسیقی به استوری های خود کنید.

بخوانید: افزایش فالوور ارگانیک اینستاگرام

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]