بسیاری از افرادی که دارای فالوینگ های زیادی می باشند در برخی از موارد می‌خواهند که بسیاری از فالوینگ های خود را آنفالو کنند. به همین دلیل آنها به دنبال راهکاری برای آنفالو کردن سریع در اینستاگرام می باشند. امروزه اینستاگرام یکی از محبوب‌ ترین شبکه‌ های اجتماعی به شمار می رود که بسیاری از افراد در این شبکه اجتماعی عضو هستند. برخی از افراد با خرید فالوور خارجی اینستاگرام، خرید لایک IGTV، خرید فالوور ارزان و … می خواهند که در این برنامه اجتماعی فعالیت گسترده تری داشته باشند. آنها باید به خوبی در مورد روش های کار کردن با این برنامه آشنایی به دست بیاورند.

روش‌ها و راهکارهای زیادی برای فعالیت در این شبکه اجتماعی وجود دارد. فالوورها از جمله کاربران می باشند که اجازه دارند پست های جدید و آپدیت های شما را مشاهده کرده و دنبال نمایند. فالووینگ ها کاربرانی می باشند که شما اجازه دارید آپدیت ها و پست های آنها را مشاهده نمایید. این کاربران امکان دارد که شرکت، هشتگ و یا یک فرد باشند. شما می توانید با طی کردن مراحلی که مربوط به آنفالو کردن سریع می باشد برخی از فالوینگ های خود را حذف کنید و به جای آنها تعداد دیگری را جایگزین نمایید. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

توضیحات آنفالو کردن سریع

توضیحاتی در مورد آنفالو کردن سریع

همانطوری که می دانید در اینستاگرام شما می توانید حدود ۷۵۰۰ کاربر را فالو کنید. اگر چه که این محدودیت برای شما تا حدودی خوشایند نیست. اما هیچ راهی وجود ندارد که شما بتوانید این تعداد را افزایش دهید. تنها می توانید برخی از کاربرانی که در گذشته فالو کرده اید را آنفالو نمایید و به جای آنها کاربران دیگری را که مایل هستید فالو نمایید. امکان دارد که بسیاری از کاربران بر این اساس که آنها را فالو کرده‌ اید شما را فالو کنند. ممکن است با این کار شما تعداد زیادی از کاربرانی را که فالو کرده‌ اید و آنها شما را فالو کرده‌ا ند را از دست بدهید. اگر به خوبی مراحل آنفالو کردن سریع در اینستاگرام را بشناسید می توانید در کمترین بازه زمانی هر یک از فالوورهای خود را حذف کنید و به جای آنها فالوور های دیگر را جایگزین نمایید.

به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که کاربرانی که هیچ نوع فعالیتی در برنامه اینستاگرام ندارند را بهتر است که فالو نکنید. اینستاگرام امکان آنفالو کردن تعداد بسیار زیادی از کاربران را به صورت همزمان طراحی نکرده است. آنفالو کردن کاربران زیاد به طور یک به یک کار خسته کننده ای خواهد بود و اینستاگرام هم اجازه آنفالو کردن بیشتر از ۱۶۰ کاربر را به افراد در یک ساعت نخواهد داد. به همین دلیل مراحل مربوط به آنفالو کردن سریع را در ادامه توضیح می دهیم تا شما اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست بیاورید.

آنفالو به صورت تک تک

مراحل آنفالو کردن سریع

دو روش کلی برای آنفالو کردن سریع در اینستاگرام وجود دارد. هر یک از این روش ها را باید طی مراحل مشخص شده طی کنید. این دو روش و مراحل انجام آنها عبارت است از :

روش اول ) آنفالو کاربران به صورت تک به تک

 1. برای انجام دادن این روش باید ابتدا اینستاگرام خود را باز کرده و اکانت مورد نظر خودتان را انتخاب کنید.
 2. با کلیک کردن روی عکس پروفایل خود در قسمت راست و قسمت پایین صفحه وارد حساب کاربری تان شوید.
 3. در قسمت راست تعداد پست ها، فالوینگ ها و فالوور های خود را می توانید مشاهده کنید.
 4. روی فالووینگ ها ضربه بزنید تا فهرست آن دسته از افرادی که فالو کرده اید را مشاهده نمایید.
 5. اگر می ‌خواهید هشتگی را آنفالو کنید باید به قسمت هشتگ بروید.
 6. از بین کاربرانی که در این فهرست مشاهده می نمایید کاربری را که مایل هستید می توانید آنفالو کنید. اگر در مقابل آن فرد عبارت فالوینگ نوشته شده باشد یعنی در حال حاضر آن فرد را فالو می کنید.
 7. روی فالوینگ ضربه می زنید تا آن فرد را آنفالو نمایید. یک پیام تایید برای شما آورده می شود. با زدن بر روی گزینه آنفالو عملیات انجام دادن آنفالو تکمیل می گردد.
 8. همچنین اگر از آنفالو کردن کاربر مورد نظر خود منصرف شده باشید می توانید گزینه کنسل را انتخاب نمایید.

آنفالو با اینستا کلیر

بخوانید: آموزش گذاشتن لینک در استوری

روش دوم) آنفالو کردن با استفاده از برنامه اینستا کلینر

 1. در مرحله اول باید برنامه اینستا کلینر را بر اساس سیستم عامل اندروید یا آی او اس دانلود نمایید. این برنامه در گوشی های اپل تست شده است و نتیجه مثبتی از خود نشان داده است. مراحلی که بیان می کنیم برای گوشی هایی که سیستم عامل آنها آی او اس و اندروید می باشد مناسب است که باید طی شود.
 2. بعد از نصب کردن برنامه مورد نظر آن را باز کنید. در این مرحله نیاز است که نام کاربری و رمز عبور اینستاگرام تان را وارد نموده تا وارد حساب کاربری اینستاگرام خود شوید.
 3. زمانی که وارد حساب کاربری خودتان شدید فهرست آن دسته از کاربرانی که فالو کرده اید را می توانید مشاهده نمایید.
 4. روی پروفایل آن کاربرانی که می خواهید آنفالو کنید کلیک نمایید و سپس گزینه آنفالو را بزنید. در واقع شما باید بدانید که این روش یکی از روش‌ های آنفالو کردن سریع اینستاگرام شناخته می ‌شود. دقت داشته باشید که در نسخه رایگان این اپلیکیشن تنها می ‌توانید ۵ کاربر را به صورت همزمان آنفالو کنید. اگر مایل هستید تعداد زیادی از کاربران را به صورت همزمان آنفالو کنید باید نسخه پرو این اپلیکیشن را خریداری نمایید.

مراحل بعدی

 1. در مرحله بعدی پیامی نمایش داده می‌شود که شما باید با انتخاب گزینه اوکی مرحله بعدی را سپری نمایید. اپلیکیشن مورد نظر با آنفالو کردن تمامی کاربرانی که شما انتخاب کرده اید به روند کار خود ادامه خواهد داد.
 2. حساب کاربریتان را در اینستاگرام زمانی که بررسی کنید متوجه می شوید که هر یک از کاربرانی که در اپلیکیشن انتخاب کرده بودید از فهرست کاربرانی که فالو کرده اید حذف گشته اند. به همین سادگی و با سرعت بسیار بالا شما می توانید تعداد زیادی از کاربران خود را به صورت همزمان آنفالو کنید.
 3. البته که باید بدانید نسخه پرو این اپلیکیشن امکانات بیشتری را به شما ارائه می دهد. اگر شما می خواهید از این برنامه استفاده کنید بهتر است که ابتدا نسخه رایگان آن را نصب نمایید و سپس در صورت نیاز نسخه پرو را خریداری کنید.
 4. دقت داشته باشید که با آنفالو کردن هر یک از کاربران خود دیگر نمی توانید کاربر مورد نظر را دنبال نمایید. برای دنبال کردن کاربر باید یک بار دیگر از او بخواهید که شما را قبول کند.

اپلیکیشن اینستا کلیر اینستاگرام

آیا برنامه اینستا کلینر برای آنفالو کردن سریع مطمئن است ؟

هر یک از انواع برنامه ‌هایی که برای آنفالو طراحی می ‌شوند به طور معمول با مراقبت ‌های خاصی عرضه می گردند. با این وجود هنوز هم امکان دارد که در برخی از موارد نرم افزارها و برنامه های آنفالو کردن سریع مطمئن نباشند. به همین دلیل شما باید تنها از برنامه‌ هایی که معتبر هستند استفاده کنید. برنامه اینستا کلینر یکی از بهترین و مناسب ترین برنامه هایی می باشد که روی گوشی های اپل و گوشی های اندروید پاسخ مناسبی ارائه می دهد. برنامه مورد استفاده برای آنفالو کردن بسیاری از کاربران بی خطر است چرا که اینستاگرام این برنامه را به عنوان هرزنامه نمی شناسد.

آیا اینستاگرام با آنفالو کردن سریع برای شما محدودیت ایجاد می کند ؟

بسیاری از افرادی که از طریق این برنامه می ‌خواهند آنفالو کردن سریع را درون برنامه اینستاگرام خود انجام دهند باید بسیار مراقب باشند. آنها شاید این پرسش برایشان به وجود آید که اگر از این برنامه استفاده کنند اینستاگرام برایشان محدودیت به وجود می آورد یا محدودیتی برای آنها در نظر نمی ‌گیرد ؟ در واقع شما باید بدانید که اگر در مدت زمان کوتاهی تعداد زیادی از کاربران خود را از طریق این برنامه آنفالو نمایید اینستاگرام به طور موقت شما را از فعالیت هایتان تحریم می نماید.

در اینستاگرام هر یک از اقدامات غیر قانونی  را که به تعداد زیاد انجام دهید باید بدانید که احتمال تحریم وجود خواهد داشت. آنفالو‌کردن در تعداد بسیار زیاد و کارهای متنوعی مانند انتشار محتوای نامناسب و غیره موجب می گردد که شما در اینستاگرام تحریم شوید. دقت داشته باشید که برای استفاده از هر برنامه ای جهت آنفالو کردن باید به خوبی در مورد الگوریتم های اینستاگرام اطلاعات بیشتری در اختیار داشته باشید. الگوریتم های خاصی در برنامه اینستاگرام وجود دارد. اگر شما بر اساس قوانین آن الگوریتم ها رفتار نکنید ممکن است که دیگر نتوانید فعالیت تان را انجام دهید.

جمع بندی

امروزه بسیاری از افرادی که از برنامه اینستاگرام استفاده می‌ کنند تعداد فالوینگ های شان زیاد می باشد. آنها به دنبال بهترین روش برای آنفالو کردن سریع فالووینگ های خود هستند. اگر شما می ‌خواهید فالووینگ های خود را در کمترین بازه زمانی حذف کنید باید در مورد روش قانونی حذف فالووینگ های خود اطلاعات بیشتری به دست بیاورید. برنامه اینستا کلینر یکی از بهترین برنامه هایی است که با استفاده از آن می توانید تعداد زیادی از فالووینگ های خود را در مدت زمان بسیار کمی آنفالو کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]