بدون شک اینستاگرام یکی از سریع ترین پلتفرم های رسانه های اجتماعی در حال رشد است. با راه اندازی پیام کوتاه بین برنامه ای بین اینستاگرام و مسنجر، فیس بوک سرانجام این دو پلتفرم را یکپارچه کرد. در نتیجه این تغییر، رابط پیام رسان اینستاگرام، که به عنوان رابط DM نیز شناخته می شود، مجموعه ای از ویژگی های جدید را از مسنجر دریافت می کند. واکنش‌های ایموجی سفارشی، تم‌های رنگارنگ چت، پاسخ‌ها و ارسال پیام، استیکرهای سلفی، حالت ناپدید شدن، جلوه‌های پیام متحرک و قابلیت Watch Together مسنجر از جمله ابزارهای پیام‌رسان جدید در اینستاگرام هستند. مهم ترین ویژگی جدید آن که امروز قصد آموزش دادنش را به شما داریم ریپلای کردن در اینستاگرام است.

ریپلای کردن به یک پیام خاص در اینستاگرام بدون شک یکی از کاربردی ترین قابلیت های جدید دایرکت اینستاگرام است. کاربران اینستاگرام اکنون می توانند پیام های فردی را در DM نقل قول کرده و به آنها پاسخ دهند. ویژگی «Swipe to Reply to Messages» اینستاگرام به طور مشابه مسنجر و واتس آپ عمل می کند. می توانید با استفاده از قابلیت کشیدن انگشت برای پاسخ به یک پیام خاص در یک چت فردی یا گروهی پاسخ دهید. مکالمات طولانی با پاسخ های نقل شده، به ویژه در چت های گروهی بزرگ، معنادارتر می شوند.

هنگامی که در پیام‌رسانی مستقیم اینستاگرام به پیامی پاسخ می‌دهید (ریپلای می کنید)، پیام اصلی در کنار پاسخ شما ذکر می‌شود. این به گیرنده نشان می دهد که فرستنده به کدام پیام خاص پاسخ داده است. به غیر از پیام‌های متنی، می‌توانید به یک ویدیو، عکس، پیام صوتی، استیکر، ایموجی یا GIF پاسخ دهید. در این متن، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه ویژگی پیام‌رسانی مستقیم اینستاگرام را به‌روزرسانی کنید و آموزش ریپلای کردن هم به ما یاد می دهیم. همچنین بررسی خواهیم کرد که چرا ممکن است نتوانید از ویژگی رپیلای کردن استفاده کنید.

آموزش ریپلای کردن یک پیام در اینستاگرام (آیفون)

برای ریپلای به یک پیام اینستاگرام در آیفون، ابتدا باید ویژگی پیام رسانی مستقیم را به روز کنید. در اینجا نحوه انجام این کار و همچنین پاسخ دادن به پیام مورد نظر آمده است: بررسی کنید که پیام های دایرکت اینستاگرام شما به روز باشد. به نمایه خود بروید و تنظیمات را انتخاب کنید. از آنجا روی «به‌روزرسانی پیام‌رسانی» ضربه بزنید. برای دسترسی به پیام‌ها، روی نماد پیام‌رسان در گوشه سمت راست بالای صفحه پروفایل کلیک کنید. یک بحث خصوصی یا گروهی را شروع کنید. پیامی را که می خواهید ریپلای کنید را پیدا کنید. روی آن ضربه بزنید و نگه دارید. انگشت خود را به سمت راست بکشید تا نماد فلش را ببینید. اکنون پیام انتخاب شده در بالای کادر ورودی متن نمایش داده می شود.

پاسخ خود را با تایپ کردن آن ارسال کنید. برای پاسخ به یک پیام خاص در اینستاگرام نیز می توانید از روش زیر استفاده کنید: برای به روز رسانی نسخه پیام مستقیم خود، به برگه پروفایل خود، سپس به تنظیمات بروید. «به‌روزرسانی پیام‌رسان» را انتخاب کنید. به پروفایل خود بازگردید و پیام های مستقیم خود را با ضربه زدن بر گوشه سمت راست بالای صفحه باز کنید. مکالمه ای را پیدا کنید که حاوی پیامی است که می خواهید به آن پاسخ دهید. وقتی پیام مورد نظر را پیدا کردید، روی آن کلیک کنید و نگه دارید. از لیست گزینه ها “ریپلای” را انتخاب کنید. پیام انتخاب شده در بالای کادر ورودی متن در پایین صفحه نمایش شما نمایش داده می شود. پاسخ خود را وارد کنید و روی دکمه ارسال کلیک کنید.

چگونه در اینستاگرام ریپلای کنیم

چگونه در اینستاگرام با گوشی های اندرویدی ریپلای کنیم؟

ریپلای به یک پیام اینستاگرام خاص در دستگاه اندرویدی تنها در صورتی امکان پذیر است که قابلیت پیام رسانی مستقیم به روز شده باشد. در زیر نحوه ریپلای کردن به یک پیام در برنامه آمده است: برای دسترسی به پروفایل خود، اینستاگرام را باز کنید و روی نماد انسان در پایین صفحه ضربه بزنید. به تنظیمات بروید و سپس «به‌روزرسانی پیام‌رسان» را انتخاب کنید. با ضربه زدن روی نماد هواپیمای کاغذی در گوشه سمت راست بالای صفحه، به پروفایل بازگردید.

مکالمه ای را پیدا کنید که حاوی پیامی است که می خواهید به آن پاسخ دهید. پیام را در جای خود نگه دارید، سپس آن را به سمت راست بکشید تا بالای کادر ورودی متن ظاهر شود. پاسخ خود را اینجا وارد کنید هنگامی که پیام خود را ارسال می کنید، پیامی که به آن پاسخ می دهید به آن پیوست می شود. شما می توانید به روش های مختلفی به پیام ها در اینستاگرام پاسخ دهید، از جمله: برای دسترسی به پیام‌های اینستاگرام خود، روی نماد هواپیمای کاغذی در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید. مکالمه ای را باز کنید و پیامی را که می خواهید به آن پاسخ دهید بیابید. پیام را نگه دارید تا سه گزینه عمل ظاهر شود. “ریپلای” را انتخاب کنید. پیامی که به آن پاسخ می دهید در بالای کادر ورودی متن نمایش داده می شود. پاسخ خود را اینجا وارد کنید هنگامی که آن را ارسال کردید، به پاسخ شما پیوست می شود.

آموزش ریپلای کردن در اینستاگرام

بخوانید: درآمد یوتیوبر ها چقدر است؟

چرا من نمیتونم ریپلای کنم؟

برخی از کاربران گزارش داده اند که گزینه به روز رسانی پیام های اینستاگرام خود در منوی تنظیمات وجود ندارد. اگر آن را در تنظیمات نمی‌بینید، ابتدا روی نماد پیام در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید. اینستاگرام ممکن است از شما بخواهد که سرویس پیام رسانی خود را به روز کنید. اگر اعلان ظاهر نشد، گزینه های دیگری وجود دارد که باید در نظر بگیرید. ابتدا مطمئن شوید که قابلیت پیام رسانی اینستاگرام شما قبلاً به روز نشده است.

اگر نماد هواپیمای کاغذی کلاسیک را در گوشه بالا سمت راست می بینید، به این معنی است که ویژگی پیام شما به روز نشده است. اگر نماد حباب چت را می بینید، عملکرد پیام شما قبلاً به روز شده است. زمانی که نماد هواپیمای کاغذی را مشاهده کردید، پیام‌های اینستاگرام به آخرین نسخه به‌روزرسانی نشده‌اند. به گوگل پلی یا اپ استور (بسته به سیستم عامل خود) بروید و مطمئن شوید که برنامه اینستاگرام به روز است.

اگر برنامه به‌روز است، مطمئن شوید که مکان دستگاه شما روی منطقه‌ای تنظیم شده است که به‌روزرسانی جدید در آن موجود است. برای مثال، این ویژگی در حال حاضر در ژاپن و بخش‌هایی از اروپا در دسترس نیست. در نهایت، می‌توانید از ویژگی Help برنامه اینستاگرام برای درخواست کمک شخصی استفاده کنید. ممکن است یک دلیل خاص برای حساب وجود داشته باشد که چرا نمی‌توانید در حال حاضر سرویس پیام‌رسانی خود را به‌روزرسانی کنید. اکنون که می دانید چگونه به پیام های خاص در اینستاگرام پاسخ دهید، ارتباط شما با دوستان باید بهبود یابد. اطمینان حاصل کنید که به روز رسانی خودکار در اینستاگرام را فعال کنید تا آن را به روز نگه دارید. اگر برای پاسخ دادن به یک پیام خاص در DM اینستاگرام مشکلی پیدا کردید، آن را با گذاشتن آن در ستون نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

همچنین اگر نیاز به خدمات اینستاگرام داشتید می توانید از سرویس های برتر فالوور مانند خرید فالوور و خرید لایک استفاده نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]