اینستاگرام یکی از برنامه های اجتماعی به شمار می رود که قابلیت هشتگ گذاری روی آن وجود دارد. اگر شما به خوبی در مورد آموزش استفاده از هشتگ اطلاعات زیادی در اختیار داشته باشید می توانید بازدید از پیج خود را افزایش دهید. در واقع باید بدانید که هشتگ ها از جمله ابزارهای بسیار قدرتمند در رسانه ها به شمار می روند و برای ارتباط عناصر به کار می روند. اگر اقدام به خرید لایک با کیفیت اینستاگرام، خرید لایک ارزان، خرید ویو پست اینستاگرام و … از برتر فالوور نموده اید باید به خوبی با هشتگ ها بتوانید کار کنید تا پیج خود را ارتقاء دهید.

هشتگ ها از جمله برچسب هایی هستند که برای دسته بندی کردن موضوعات مورد استفاده قرار می‌ گیرند. به عبارتی شما باید بدانید که هشتگ ها یکی از راه‌ های طبقه بندی دسته های متنوع کسب و کار به شمار می ‌روند. هشتگ ها در شبکه‌ های اجتماعی متنوع کاربرد خاصی بر عهده دارند و به کاربران کمک می کنند که از طریق سرچ پست مورد نظر خود را به راحتی یافت نمایند. به طور مثال شما با زدن روی انواع هشتگ های ایجاد شده روی صفحه ای منتقل خواهید شد که دیگر پست های مربوط به هشتگ را می توانید مشاهده کنید.

آموزش استفاده از هشتگ در اینستاگرام

جهت استفاده کردن از هشتگ باید علامت #  قبل از کلمه مدنظرتان مورد استفاده قرار گرفت و با این کار کلمه مورد نظر شما به هشتگ تبدیل خواهد شد. هشتگ گذاری در برنامه اینستاگرام یکی از بهترین روش های بازاریابی و همچنین افزایش فالوور به شمار می ‌رود. برای افزایش بازخورد پیج اینستاگرام خود شما می توانید از هشتگ استفاده نمایید. برای نامگذاری هشتگ ها اگر شما فاصله بین کلمات قرار دهید کلمه بعدی از دیگر عبارت تگ شده به شمار نمی رود. به طور کلی شما باید در مورد آموزش استفاده از هشتگ در اینستاگرام بدانید که هشتگ ها انواع متفاوتی دارند و  همچنین مزایای و کاربرد آنها با یکدیگر فرق می کند. اگر شما می خواهید به خوبی با کاربردهای هشتگ ها و مزیت ها و انواع هشتگ آشنایی داشته باشید در ادامه توضیحات بیشتری را ارائه می‌ دهیم.

آموزش استفاده از انواع هشتگ

آموزش استفاده از هشتگ و انواع هشتگ ها

به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که سه دسته هشتگ وجود دارد و هر یک از آنها کاربرد خاصی دارد. انواع هشتگ ها و ویژگی آنها عبارت است از :

 1. هشتگ توضیح یکی از مهم ترین هشتگ هایی به شمار می‌ رود که در اینستاگرام می توانید به کار بگیرید. برای طبقه بندی کردن موضوعات و همچنین انتقال دادن حس محتواهایی که پست شده ‌اند این نمونه هشتگ مورد استفاده قرار خواهد گرفت. هشتگ توضیح یکی از مهمترین و همچنین کاربردی ترین هشتگ های اینستاگرام به شمار می ‌رود.
 2. هشتگ برند به عنوان یکی دیگر از هشتگ های اینستاگرام شناخته می‌ شود. شرکت های متفاوت برای معرفی کردن برند خود از هشتگ نام برندشان استفاده خواهند کرد. این نمونه هشتگ ها به صورت ثابت روی هر یک از پست‌ ها ثبت می گردد، چرا که معرف کسب و کار شرکت ‌ها می ‌باشد.
 3. هشتگ کمپین که به عنوان هشتگ مدت ‌دار شناخته می‌ شود یکی دیگر از هشتگ های اینستاگرام است. در مدت های مشخص شده و کوتاه این هشتگ ها مورد استفاده قرار خواهند گرفت. بعد از مدت زمان مشخص شده اعتبار این هشتگ ها از بین می‌ رود. در واقع شما باید بدانید که هشتگ مدت دار و کمپین را برای مسابقات و رویدادها استفاده می کنند.

مزیت های هشتگ در اینستاگرام

بخوانید: آموزش فعال کردن دارک مود در اینستاگرام

مزیت های هشتگ

در مورد آموزش استفاده از هشتگ های اینستاگرام باید به خوبی بدانید که هشتگ ها مزیت های متنوع دارند. برخی از اصلی ترین و مهمترین این مزیت ها که مربوط به هشتگ ها می باشد عبارت است از :

 1. هشتگ ها به عنوان یکی از روش های جستجوی گسترده شناخته می ‌شوند که پیرامون موضوع خاصی را برای کاربران تدارک می بینند و فراهم می کنند. هشتگ ها را به عنوان یکی از بهترین روش های جستجو می شناسند که بسیاری از کاربران از این طریق موضوعات متنوع خود را جستجو می‌ کنند.
 2. با استفاده کردن از هشتگ ها می توانید یک مسئله خاص را با سرعت کمی در بین بیشتر کاربران جستجو کنید. در واقع سرعت جستجوی شما با استفاده از این هشتگ ها افزایش پیدا می ‌کند. هشتگ گذاری در برنامه اینستاگرام برای پیج های متنوع تجاری کاربرد زیادی دارد. چرا که با استفاده از هشتگ ها می توانند برند خود را بیشتر نشان دهند.
 3. برای نشان دادن برند تولیدی خود می توانید از هشتگ ها استفاده کنید. مطالبی که با هشتگ ها اطلاع داده می شوند در سراسر جهان نمایش داده خواهند شد. هر یک از مطالب را با هشتگ ها می توانید بررسی کنید و موضوعات مورد نظرتان را پیدا نمایید.

کاربرد هشتگ در اینستاگرام

آموزش استفاده از هشتگ و کاربرد هشتگ ها

شما باید در مورد آموزش استفاده از هشتگ بدانید که هشتگ ها کاربردهای متنوع دارند. هر یک از کاربردهای هشتگ عبارت است از :

 1. طبقه بندی کردن مطالب متنوع در هر یک از اکانت های مشخص شده یکی از مهمترین کاربردهای هشتگ در اینستاگرام می باشد. مطالب در طبقه بندی های متنوع قرار می‌ گیرند که باید در یک اکانت مشخص به صورت اصولی چیدمان شوند. به همین دلیل یکی از کاربردهای اصلی هشتگ این است که مطالب را طبقه‌ بندی کند.
 2. کمک کردن به اینستاگرام جهت تشخیص دادن محتوا های متنوع یکی از دیگر کاربردهای هشتگ شناخته می شود. کمک کردن به یافت بسیاری از مطالب که در اینستاگرام وجود دارد از دیگر کاربردهای مهم هشتگ معرفی می گردد. در واقع شما باید بدانید که کاربرد اصلی هشتگ این مسئله می باشد.
 3. انتقال دادن پیام و بار احساسی که منتشر شده است باید به بهترین نحو ممکن انجام گردد. انتقال هر یک از پیام‌ ها و بار احساسی مطالب منتشر شده به کاربران و مخاطبین اینستاگرام توسط هشتگ انجام خواهد شد. هشتگ ها به بهترین نحو ممکن این عملیات را انجام می ‌دهند.

نکات آموزشی استفاده از هشتگ

نکاتی در مورد آموزش استفاده از هشتگ

برخی از نکاتی که در مورد آموزش استفاده از هشتگ بدانید عبارت است از:

 1. شما پیش از انتخاب کردن هشتگ مناسب باید آن را در اینستاگرام جستجو کنید. به همین ترتیب هشتگ های مشابه دیگری که در برنامه اینستاگرام وجود دارد به شما پیشنهاد داده می‌ شود. با مشاهده هر یک از هشتگ ها می توانید ایده های دیگران را برای معرفی کسب و کار خود مورد استفاده قرار دهید.
 2. دقت داشته باشد که زمان استفاده کردن از هشتگ ها نمی توانید از فاصله استفاده نمایید. برای جدا کردن کلمات در هشتگ هایی که فارسی هستند می توانید از آندرلاین استفاده کنید. در هشتگ هایی که انگلیسی هستند نیز از حروف بزرگ استفاده می شود. این نکته یکی از مهمترین نکاتی می باشد که بسیاری از افراد به آن توجه نمی کنند.
 3. در هشتگ ها شما می توانید از اعداد استفاده نمایید. در واقع استفاده کردن از اعداد در هشتگ ها هیچ ایرادی ندارد. کاراکترهای خاصی مانند @ $ % در هشتگ به هیچ عنوان پشتیبانی نمی شود. به همین دلیل شما از این کاراکترها در کنار اعداد و حروف نمی توانید استفاده کنید.
 4. اگر شما می‌خواهید محتوای تولید شده تان را در یک دسته بندی مناسب قرار دهید می توانید از هشتگ ها استفاده نمایید. استفاده کردن از هشتگ ها در دسته ‌بندی‌های اینستاگرام کاربرد زیادی دارد.

نکانت بعدی شامل:

 1. توصیه می‌کنیم که هشتگ های پرکاربرد را با یکدیگر ترکیب کنید. در این صورت می توانید نتیجه بهتری از آنها دریافت نمایید.
 2. هشتگ ها برای تمامی اتفاقات و رویدادهای مهم قابلیت استفاده دارند. شما بر اساس رویدادها و قابلیت مهم می توانید یکی از آنها را به کار ببرید.
 3. دقت داشته باشید که از تعداد زیادی هشتگ روی هر یک از پست ها استفاده نکنید، چرا که استفاده بیش از اندازه هشتگ برای پست نشان دهنده اسپم بودن پست شما می باشد.
 4. هشتگ ربایی به هیچ عنوان انجام ندهید، استفاده کردن از هشتگ های ترند شده موجب می گردد که دیگران هشتگ یابی انجام دهند و شما را محکوم نمایند.
 5. استراتژی هشتگ هایی که منحصر به فرد هستند را داشته باشید.
 6. برای هشتگ گذاری توجه نمایید که از هر کلمه ای نباید استفاده کنید.
 7. دقت داشته باشید که هشتگ های ایجاد شده تا حد امکان کوتاه باشد. چرا که کوتاه بودن هشتگ ها جذابیت آنها را افزایش می ‌دهد.
 8. توجه نمایید که از هشتگ ‌های مرتبط با موضوع اصلی پست خود استفاده کنید. در این صورت کاربران بیشتری جذب پست شما می شوند. از هشتگ هایی که معنا و مفهوم خاص دارند استفاده نمایید.
 9. هشتگ های بی معنی به هیچ عنوان در اینستاگرام سرچ نمی شوند.

جمع بندی

هشتگ ها از جمله کاربردی ترین و مهمترین ابزارهایی می باشند که در اینستاگرام مورد استفاده قرار می گیرند. آموزش استفاده از هشتگ در اینستاگرام را شما باید بر اساس نکاتی که بیان کردیم به خوبی در نظر بگیرید. استفاده از هشتگ های مناسب در پیج اینستاگرام می تواند کاربران شما را بیشتر کند. بسیاری از کاربران اینستاگرام با استفاده از هشتگ مناسب بازدید از پیج خود را افزایش داده اند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]